Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Zgorzelec, ul. Ignacego Daszyńskiego 68

Badania podstawowe
Badania podstawowe
SARS CoV-2 badania serologiczne
SARS CoV-2 badania serologiczne
Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS
Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 13:00

Wtorek

07:00 - 13:00

Środa

07:00 - 13:00

Czwartek

07:00 - 13:00

Piątek

07:00 - 13:00


Pobieranie materiału:

Poniedziałek

do 12:00

Wtorek

do 12:00

Środa

do 12:00

Czwartek

do 12:00

Piątek

do 12:00


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Zgorzelec, ul. Ignacego Daszyńskiego 68

Dane kontaktowe

Telefon:663 680 826

telefon w godzinach 7-12 może być nieodbierany ze względu na obsługę pacjentów

Adres e-mail:

bokWroclaw@diag.pl

Informacje z placówki

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki Ignacego Daszyńskiego 68 Zgorzelec

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś i odwiedź Punkt Pobrań Diagnostyki. Nasza placówka specjalizuje się w wykonywaniu badań krwi i nie tylko. Z nami przeprowadzisz regularną kontrolę swojego stanu zdrowia, niezależnie od tego, czy chorujesz na coś przewlekle. Naszymi pacjentami są osoby w różnym wieku. Przekonujemy, że profilaktyka jest niesamowicie ważna w trosce o swoje dobre samopoczucie oraz zdrowie. Im szybciej wykryta choroba, tym mniejsza szansa na ciężkie powikłania. W naszej placówce możesz liczyć na profesjonalne podejście oraz przyjemną obsługę. Personel na co dzień dba także o komfort pacjentów, dlatego wszystkie badania wykonujemy sprawnie i bezpiecznie. Zapoznaj się z naszym katalogiem, a następnie przygotuj się do wizyty w placówce. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na stronie internetowej. Tam sprawdzisz też, czy jest potrzebne skierowanie od lekarza prowadzącego.

Punkt Pobrań Diagnostyki Ignacego Daszyńskiego 68 Zgorzelec - jakie badania realizuje?

Aby odwiedzić Punkt Pobrań Diagnostyki Ignacego Daszyńskiego 68 Zgorzelec, zdecyduj wcześniej, jakie parametry chcesz dokładnie skontrolować. Do wyboru masz badania moczu, krwi, glukozy, żelaza, magnezu czy mocznika. Odwiedzają nas pacjenci, którzy potrzebują wsparcia w kierunku alergologii, anemii, cukrzycy, hematologii czy infekcji różnego pochodzenia. Pomagamy też osobom, które zmagają się z chorobami nerek, nowotworowymi, sercowo-naczyniowymi czy przewodu pokarmowego. Realizujemy wiele badań, które mają na celu diagnozę oraz kontrolę aktualnego stanu zdrowia.

Punkt Pobrań Ignacego Daszyńskiego 68 Zgorzelec to także miejsce, w którym wykonujemy testy w celu identyfikacji przeciwciał IgG i IgM specyficznych dla koronawirusa SARS-CoV-2. W placówce możesz też zrealizować test kasetkowy.

Nasz punkt realizuje także program Profilaktyka 40 PLUS. Do wyboru masz zarówno pojedyncze badania, jak i gotowe e-pakiety, które zostały stworzone przez zespół lekarzy i diagnostów. Dzięki temu nie musisz dobierać poszczególnych parametrów samodzielnie. Niezależnie od wieku, możesz skorzystać z naszej oferty oraz zbadać swoje zdrowie. To także świetny pomysł na prezent. Wręczysz komuś bliskiemu voucher na badania. Następnie wystarczy odwiedzić Punkt Pobrań Ignacego Daszyńskiego 68 Zgorzelec i zrealizować e-pakiet.

Wyniki badań znajdziesz zarówno na stronie internetowej, jak i w placówce. W zależności od tego, jaka forma jest dla Ciebie wygodna, możesz je odebrać w każdej chwili. Wybierz badania, zrealizuj zamówienie online, a następnie odwiedź nasz punkt pobrań. Zgorzelec nie jest jedynym miastem, w którym szerzymy profilaktykę zdrowia. Nasze placówki znajdziesz także na terenie całego kraju, więc dopasujesz miejsce najbliżej zamieszkania.