Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Złotów, ul. Nieznanego Żołnierza 41

Badania podstawowe
Badania podstawowe
SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz
SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz
SARS CoV-2 badania serologiczne
SARS CoV-2 badania serologiczne

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:30 - 12:00

Wtorek

07:30 - 12:00

Środa

07:30 - 12:00

Czwartek

07:30 - 12:00

Piątek

07:30 - 12:00


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Złotów, ul. Nieznanego Żołnierza 41

Dane kontaktowe

Telefon:663 680 405


Adres e-mail:

bokPoznan@diag.pl

Informacje z placówki

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Nieznanego Żołnierza 41 Złotów

Badania krwi to szybki i prosty sposób na kontrolowanie stanu zdrowia i ocenienie, czy w organizmie nie zachodzą niepokojące zmiany. Nie bez powodu profilaktyczne badania powinno wykonywać się minimum raz do roku, a najlepiej nawet co 6 miesięcy.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Nieznanego Żołnierza 41 Złotów - godziny otwarcia

Jeśli mieszkasz lub pracujesz w Złotowie bądź często odwiedzasz to miasto, znajdź czas, aby odwiedzić Punkt Pobrań Diagnostyki. Placówka mieści się na ulicy Nieznanego Żołnierza 41 naprzeciwko salonu meblowego Bodzio. Na miejsce z łatwością dotrzesz autobusem, taksówką czy samochodem. Jeśli wybierzesz ostatni środek transportu, w pobliżu bez problemu znajdziesz miejsce parkingowe. Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Nieznanego Żołnierza 41 Złotów czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 7:30 do 12:00. Dzięki temu nawet przed pracą czy pójściem do szkoły zdążysz oddać materiał do analizy.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Nieznanego Żołnierza 41 Złotów - godziny otwarcia

Punkt Pobrań Złotów oferuje niezwykle bogaty katalog badań. Wykonywane są nie tylko z krwi, ale także moczu czy kału. Możesz zbadać hormony, poziom cukru we krwi, sprawdzić, czy twoja tarczyca, nerki, wątroba czy trzustka działają prawidłowo. W placówce wykonasz diagnostykę prenatalną, czy badania pod kątem anemii. Materiały do analizy mogą oddać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Nieznanego Żołnierza 41 Złotów oferuje także możliwość wykonania testów w kierunku COVID-19. Możesz zdecydować się na test antygenowy z materiału z wymazu z nosogardzieli, badanie genetyczne z materiału z wymazu z nosogardzieli, a nawet badanie obecności przeciwciał przeciw SARS-CoV-2. Wraz z wynikiem możesz otrzymać także zaświadczenie lekarskie wystawione w innym niż polski języku, np. angielskim, niemieckim czy rosyjskim. Taki dokument przyda Ci się, jeśli planujesz wyjazd za granicę.

Oprócz szerokiej oferty badań, Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Nieznanego Żołnierza 41 Złotów wyróżnia się także wykwalifikowaną kadrą. Pracownicy placówki odpowiedzą na Twoje pytania oraz pomogą wybrać najlepszy pakiet badań, wyjaśnią, jak się do nich przygotować oraz zadbają o Twój komfort podczas pobierania materiału. Zadbamy nie tylko o komfort dorosłych, ale także dzieci, które często stresują się podczas badań.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Nieznanego Żołnierza 41 Złotów nie jest jedynym miejscem, gdzie w tym mieście wykonasz badania profilaktyczne. Placówki Diagnostyka znajdziesz także w innych częściach Złotowa, dlatego sprawdź ich adresy na stronie diag.pl i zadbaj o zdrowie Twoje oraz Twoich najbliższych!