Punkt Pobrań Diagnostyki Głuchołazy, ul. Rynek 12

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 77 433 18 58
 • Telefon dodatkowy: 601 375 111
 • Adres e-mail: bokWroclaw@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:30 - 10:00
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki Rynek 12 Głuchołazy

  W trosce o zdrowie naszych pacjentów, stworzyliśmy Punkt Pobrań Diagnostyki. Szerzymy misję, że najważniejsze są badania profilaktyczne, które pozwalają na szybkie wykrycie poważnych chorób i schorzeń. Tym samym, można uniknąć ciężkich powikłań. Stała kontrola swojego zdrowia to też spokój oraz bezpieczeństwo. Nasz Punkt Pobrań Diagnostyki Rynek 12 Głuchołazy powstał także z myślą o osobach, które chorują i potrzebują ciągłej kontroli pewnych parametrów. Właśnie dlatego mamy szeroki katalog badań do dyspozycji.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Rynek 12 Głuchołazy – jakie badania realizuje?

  W naszej placówce wykonasz zarówno podstawowe, jak i bardziej zaawansowane badania. Wszystko to odbywa się w przyjemnych, komfortowych warunkach. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pacjentów, dlatego nasza obsługa jest na najwyższym poziomie. Personel odpowie na każde Twoje pytanie na miejscu, a także telefonicznie.

  Do wyboru masz konkretne parametry to zbadania, a także gotowe e-pakiety. Powstały one z wykorzystaniem wiedzy lekarzy oraz diagnostów. Dzięki temu, możesz je dopasować do swojego indywidualnego problemu zdrowotnego, a także wieku. W naszej ofercie są e-pakiety, które warto też wręczyć jako prezent komuś bliskiemu. Bez problemu poradzisz sobie z ich wyborem. Przy każdym badaniu znajdziesz informację o tym, jak przygotować się do wizyty w placówce, a także, czy potrzebne jest skierowanie.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Rynek 12 Głuchołazy to miejsce, w którym wykonujemy testy w kierunku koronawirusa. Są one niezbędne do tego, aby zidentyfikować przeciwciała IgG i IgM specyficznych dla SARS-CoV-2. Mają one charakter informacyjny, szczególnie dla osób, które już zostały zaszczepione lub są ozdrowieńcami. Tego typu badania wykonuje się także w celu oceny rozwoju pandemii. Oprócz tego możesz wykonać test, który polega na ocenie ilościowego pomiaru stężenia neutralizujących przeciwciał IgG specyficznych dla białka szczytowego (S) wirusa SARS-CoV-2. W naszej placówce wykonasz także inne badania diagnostyczne. Wśród nich jest test w kierunku boreliozy. Materiał do badania pobieramy bezpośrednio od pacjenta, a także z wyciągniętego wcześniej kleszcza. W naszym katalogu są również badania w zakresie chorób sercowo-naczyniowych, dietetyki i suplementacji. Kontrolujemy adiponektynę i leptynę. Zobacz też inne dostępne badania na naszej stronie internetowej.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Rynek 12 Głuchołazy – godziny otwarcia i kontakt

  Niezależnie od tego, na jakie konkretnie badanie się zdecydujesz, możesz je zamówić online. To komfortowa opcja, bo później wystarczy tylko odwiedzić Punkt Pobrań Diagnostyki Rynek 12 Głuchołazy. Placówka jest czynna w poniedziałki i czwartki od 7:30 do 9:30. Znajduje się w centrum, dlatego szybko znajdziesz punkt, zaparkujesz i bezpiecznie odwiedzisz nasz punkt pobrań. Głuchołazy nie są jedyną lokalizacją, którą możemy się pochwalić. Na mapie Polski znajdziesz także wiele innych miejscowości, w których możesz zrealizować e-pakiet czy wykonać szereg innych badań.