Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Kołobrzeg, ul. Łopuskiego 52

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 799 356 685
  Infolinia Regionalna
 • Adres e-mail: bokSzczecin@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:30 - 12:00
 • sb.: 09:00 - 11:00
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Łopuskiego, Kołobrzeg

  Punkt Pobrań, ul. Łopuskiego 52, Kołobrzeg zajmuje się wykonywaniem badań laboratoryjnych. W placówce można zrealizować pełne pakiety badań lub konkretne badania, zgodnie z aktualnymi potrzebami pacjenta. Można tutaj także wykonać wszystkie badania wrażliwe, w tym testy kasetkowe na SARS CoV-2 oraz badania serologiczne. Wszystkie analizy są dokładnie przeprowadzane przez wykwalifikowanych specjalistów z firmy diagnostycznej w Kołobrzegu.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Łopuskiego 52 Kołobrzeg – godziny otwarcia

  Ten Punkt Pobrań Diagnostyki wykonuje także bezpłatne badania refundowane przez NFZ na podstawie skierowania od lekarza, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 17:00 oraz w soboty między godziną 9:00, a 11:00.

  W naszej placówce dbamy o najwyższą jakość wykonywanych usług. Punkt Pobrań Diagnostyki, ulica Łopuskiego 52, Kołobrzeg dba o to, aby wszyscy pacjenci czuli się tu w pełni bezpiecznie. Zwracamy szczególną uwagę na kontrolę poprawności wydawanych wyników, zgodnie z zasadami, które obowiązują w każdym laboratorium. Dzięki odpowiedniemu systemowi kontroli jakości oraz długoletniemu doświadczeniu naszego zespołu diagnostów laboratoryjnych, techników analityki oraz zaawansowanej technologii, wyniki badań są w pełni wiarygodne i zgodne z obowiązującymi standardami.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Łopuskiego 52 Kołobrzeg – jakie badania realizuje?

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ulica Łopuskiego 52, Kołobrzeg wykonuje wszystkie badania ze skierowaniem lekarskim w formie bezpłatnej. Natomiast można u nas wykonać również odpłatnie badania takiej jak m.in.: badania wrażliwe, SARS CoV-2 IgG test kasetkowy, SARS CoV – 2 badania serologiczne, nieinwazyjne testy prenatalne NIPT.

  Punkt Pobrań Kołobrzeg realizuje także test kasetkowy SARS CoV 2-IgG to immunochromatograficzny test do szybkiego, jakościowego i zróżnicowanego wykrywania przeciwciał IgG i IgM na koronawirusach. Wyniki są uzyskiwane z pełnej próbki ludzkiej krwi, osocza i surowicy. Pragniemy zaznaczyć, że zapewnia on wyłącznie wstępny wynik i nie diagnozuje ostatecznie obecności koronawirusa. Dzięki niemu można niezwłocznie wykryć źródło zakażeń i skierować pacjenta na bardziej zaawansowane badania.

  Dostępne w naszej placówce badania serologiczne pod kątem SARS CoV-2 mają za zadanie zidentyfikować przeciwciała anty-SARS-CoV-2, które wykształciły się po kontakcie z wirusem. Pragniemy zaznaczyć, że ich wykrycie nie potwierdza zakażenia koronawirusem, ani nie wyklucza jego obecności. Dodatni wynik testu może świadczyć o przebytym niedawno zakażeniu wirusem  SARS CoV-2 lub oznaczać trwającą infekcję, w tym przypadku w organizmie pojawią się przeciwciała IgM. Punkt Pobrań, ul. Łopuskiego, Kołobrzeg serdecznie zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą świadczeń w punkcie w Kołobrzegu!