Punkty Pobrań w Kołobrzeg

Filtry:

Laboratorium medyczne w Kołobrzegu

Masz do wykonania badania i nie wiesz, które laboratorium medyczne w Kołobrzegu wybrać? Jeden z punktów sieci Diagnostyka będzie dobrym wyborem – wykonasz tutaj badania krwi, kału, moczu, a także badania genetyczne. Oferujemy zarówno pojedyncze badania, jak i kompleksowe pakiety, które pozwolą Ci zadbać o zdrowie. Powyżej znajdziesz mapę z adresami punktów Diagnostyki w swoim mieście.

Profilaktyka 40 PLUS w Kołobrzegu

Czy wiesz, że możesz wziąć udział w akcji Profilaktyka 40 PLUS w Kołobrzegu? Wystarczy, że po ustaleniu szczegółów z pracownikiem Diagnostyki udasz się do jednego z naszych punktów. Akcja darmowych badań jest kierowana do osób po 40. roku życia, które chcą monitorować stan swojego zdrowia. Aby dowiedzieć się szczegółów na temat udziału w akcji Profilaktyka 40 PLUS, skontaktuj się z jednym z punktów.

Badania krwi w Kołobrzegu

Wszystkie niezbędne informacje związane z możliwością wykonania badania krwi w Kołobrzegu znajdziesz na tej stronie internetowej. Badanie krwi możesz wykonać w ramach pojedynczego badania, ale także w ramach pakietu – poznaj naszą ofertę poprzez e-Sklep lub stacjonarnie, w punkcie pobrań. Do wykonania większości z nich nie jest potrzebne skierowanie lekarskie. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług Diagnostyki, powinieneś skontaktować się z wybraną placówką. Adresy oraz numery telefonów znajdują się powyżej. Przed badaniem dowiedz się także, jak przygotować się do pobrania krwi.

Badania kału w Kołobrzegu

Badania kału w Kołobrzegu możesz wykonać w jednej z kilku placówek Diagnostyki. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania – wystarczy, że skontaktujesz się z wybranym oddziałem. W tym miejscu znajdziesz poradnik o tym, jak przygotować się do badań kału.

Badania moczu w Kołobrzegu

Szukasz informacji o tym, jak przygotować się do badania moczu? Przeczytaj ten artykuł. Badania moczu w Kołobrzegu możesz zamówić przez e-Sklep i wykonać w placówce firmy Diagnostyka. Po prostu wybierz jedną z dostępnych na tej stronie i skontaktuj się z nią telefonicznie, e-mailowo lub przez formularz kontaktowy.

Badania genetyczne w Kołobrzegu

Diagnostyka oferuje też badania genetyczne w Kołobrzegu. Możesz zapoznać się z ofertą w tym zakresie na naszej stronie internetowej – w e-Sklepie – lub skontaktować się z wybraną placówką osobiście i poprosić o jej przedstawienie. Wybierz jeden z pakietów lub testów na ojcostwo i wykonaj je w miłej oraz przyjaznej atmosferze w jednym z naszych punktów.