Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Kraków, al. Kijowska 12

Wejście do punktu znajduje się od ul. Lea.

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 799 399 361
  Infolinia Regionalna
 • Adres e-mail: bokKrakow@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 14:30
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 14:00
 • sb.: 07:00 - 12:00
 • sb. pobranie mat. do: 11:30
 • Pacjentów ze skierowaniami zapraszamy od pn. do pt.

   

  Godziny przyjęć pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić:

  Szczegóły tutaj: https://diag.pl/pacjent/profilaktyka40plus/

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki, al. Kijowska 12 Kraków

  Punkt Pobrań Diagnostyki al. Kijowska 12 Kraków, pozwala wykonać test kasetkowy oraz badania serologiczne na obecność SARS CoV-2 IgM IgG. Oprócz tego w placówce można wykonać wszystkie niezbędne wymazy ginekologiczne oraz pozostałe wymazy z gardła, nosa i gardzieli. Ponadto Punkt Pobrań (Kraków) przystąpił do programu „Profilaktyka 40 PLUS”, w ramach którego można wykonać profilaktyczne badania przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

  Punkt Pobrań Diagnostyki al. Kijowska 12 Kraków – godziny otwarcia

  Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 07:00 – 14:30, natomiast w soboty od 07:00 do 12:00. Warto pamiętać, że wejście do budynku znajduje się od ulicy Lea.

  Punkt Pobrań (al. Kijowska 12 Kraków) – jakie badania realizuje?

  Punkt Pobrań w Krakowie realizuje badania w ramach programu „Profilaktyka 40 PLUS”, aby zachęcić osoby dorosłe do regularnego kontrolowania swojego stanu zdrowia w czasie pandemii. Dzięki temu można wykryć poważne choroby już we wczesnym stadium rozwoju. Tym samym zyskujemy czas na odpowiednie leczenie i zapobiegamy pojawieniu się powikłań.

  W związku z programem Punkt Pobrań (al. Kijowska 12, Kraków) przygotował specjalną ofertę na dodatkowe badania profilaktyczne z 25% rabatem. Pragniemy jednak zaznaczyć, że promocja na dodatkowe badania obowiązuje wyłącznie w dniu realizacji badań z programu „Profilaktyka 40 PLUS”.

  Badania uzupełniające z rabatem obowiązują poniższe parametry:

  • TSH,
  • fT4,
  • HBsAg,
  • przeciwciała anty – HCV,
  • witamina D,
  • przeciwciała neutralizujące anty-SARS-CoV-2.

  Ważne jest, aby wykonywać regularnie badania tarczycy, ponieważ wpływa on na kondycję całego organizmu. Bardzo często jest spotykana niedoczynność lub nadczynność tarczycy, które prowadzą do poważnych następstw ogólnoustrojowych. Punkt Pobrań Diagnostyki pozwala skontrolować ilość witaminy D, której niedobór dotyczy ponad połowy Polaków. Jest ona niezbędna nie tylko dla mocnych kości, ale również w badaniach wykazano korelacje między obniżonym stężeniem witaminy D a nadciśnieniem, otyłością, cukrzycą typu II, miażdżycą lub zespołem metabolicznym.

  Punkt Pobrań Diagnostyki, al. Kijowska 12, Kraków to doskonały adres, jeśli chcesz wykonać podstawowe badania oraz badania profilaktyczne w ramach programu „Profilaktyka 40 PLUS” wystarczy, że przyjdziesz do naszej placówki, jaką jest Punkt Pobrań, al. Kijowska 12 Kraków. Przed wizytą, należy się zarejestrować i uzyskać odpowiednie skierowanie, w tym celu wypełnij ankietę umieszczoną i Internetowym koncie Pacjenta lub skorzystaj z pomocy konsultanta. Poczekaj na wystawienie e-skierowania i wraz z nim udaj się do naszej placówki. Pamiętaj, aby mieć przy sobie dokument tożsamości!