Punkty Pobrań w Kraków

Filtry:
Zachęcamy do skorzystania z usługi domowego pobrania krwi naszego partnera firmy uPacjenta.pl. Aby zamówić wpisz adres, wybierz badania i znajdź dogodny dla siebie termin.

Testy na koronawirusa w Krakowie

Czy wiesz, że w placówkach Diagnostyki w Krakowie wykonasz testy na koronawirusa? W naszej ofercie dostępne są badania serologiczne i molekularne. Czym różnią się badania na koronawirusa? Testy serologiczne identyfikują przeciwciała anty-SARS-CoV-2, które pojawiają się po kontakcie z wirusem. Natomiast test molekularny wykrywa obecność materiału genetycznego wirusa SARS-CoV-2. Wykonasz go w dedykowanym punkcie Drive&Go-Thru. Przeczytaj, gdzie taki test na koronawirusa jest przeprowadzany w Krakowie.

Badania krwi w Krakowie

Chcesz wykonać badania krwi w Krakowie bez skierowania? Na tej stronie znajdziesz informacje na temat wszystkich placówek firmy Diagnostyka sp. z o.o w Krakowie, w których można wykonać badania krwi. Laboratoria Medyczne Diagnostyka oferują największy wybór badań laboratoryjnych, w tym badań krwi w Krakowie. Wiele z nich dostępnych jest bez skierowania lekarza. Na miejscu liczyć możesz na pomoc profesjonalnej obsługi, która nie tylko pobierze krew, ale także poradzi i odpowie na wszelkie pytania. Sprawdź jak przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Krakowie

Interesują Cię badania kału w Krakowie? Tego typu badania wykorzystywane są między innymi w diagnostyce wielu chorób układu pokarmowego. Można je wykonać w wielu z naszych placówek. Skontaktuj się z wybraną placówką z Krakowa, by omówić szczegóły. Tutaj sprawdź z kolei, jak przygotować się do badania kału.

Badania moczu w Krakowie

Szukasz możliwości wykonania badania moczu w Krakowie? Skorzystaj z placówek Diagnostyki. Skontaktuj się z wybraną powyżej placówką Diagnostyki, by ustalić szczegóły. Dowiedz się także, jak przygotować się do pobrania próbki moczu na badania ogólne.

Badania genetyczne w Krakowie

W placówkach Diagnostyki wykonywane są także badania genetyczne. Szeroki zakres takich badań oferowany jest niemal w każdej placówce firmy Diagnostyka. Skontaktuj się z wybraną placówką, by poznać szczegóły.