Punkty Pobrań w Kraków

Filtry:
Zachęcamy do skorzystania z usługi domowego pobrania krwi naszego partnera firmy uPacjenta.pl. Aby zamówić wpisz adres, wybierz badania i znajdź dogodny dla siebie termin.

Laboratorium medyczne w Krakowie

Szukasz miejsca, w którym znajdziesz szeroki wachlarz badań diagnostycznych? W placówkach Diagnostyki w Krakowie wykonasz zarówno podstawowe badania moczu, jak i zaawansowane badania nasienia, jak seminogram – te w wybranych punktach. Pojedyncze badania oraz kompleksowe pakiety pozwalają na szczegółowe sprawdzenie stanu zdrowia. Skontaktuj się z infolinią regionalną, aby dowiedzieć się, co oferuje poszczególne laboratorium medyczne w Krakowie.

Profilaktyka 40 PLUS w Krakowie

Czy wiesz, że w placówkach Diagnostyki w Krakowie realizowane są bezpłatne badania z programu Profilaktyka 40 PLUS? W ramach programu realizowane są pakiety dla kobiet, dla mężczyzn oraz pakiety wspólne. Profilaktyka 40 PLUS pomaga w budowaniu świadomości zdrowotnej oraz przeciwdziałaniu chorobom. Laboratorium medyczne Diagnostyka, przyłączając się do projektu, wspiera profilaktykę i wczesne hamowanie objawów chorób. Profilaktyka 40 PLUS w Krakowie obejmuje kobiety i mężczyzn po 40. roku życia.

Badania krwi w Krakowie

Interesują Cię badania krwi w Krakowie bez skierowania? Na tej stronie znajdziesz informacje na temat wszystkich placówek firmy Diagnostyka sp. z o.o w Krakowie, w których można wykonać badania krwi. Laboratoria Medyczne Diagnostyka oferują największy wybór badań laboratoryjnych oraz pakietów badań, w tym badań krwi w Krakowie. Wiele z nich dostępnych jest bez skierowania lekarza. Na miejscu liczyć możesz na pomoc profesjonalnej obsługi, która nie tylko pobierze krew, ale doradzi, jakie badania lub pakiety diagnostyczne będą najkorzystniejsze. Sprawdź, jak przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Krakowie

Chcesz wykonać badania kału w Krakowie? Tego typu badania wykorzystywane są między innymi w diagnostyce licznych chorób układu pokarmowego. Można je wykonać w wielu z naszych placówek. Skontaktuj się z infolinią regionalną, by omówić szczegóły. Tutaj sprawdź z kolei, jak przygotować się do badania kału.

Badania moczu w Krakowie

Szukasz możliwości wykonania badania moczu w Krakowie? Skorzystaj z placówek Diagnostyki, które oferują badania moczu. Badania moczu wykonane w laboratorium medycznym pomogą w diagnozowaniu schorzeń całego organizmu. Skontaktuj się z infolinią Diagnostyki, by ustalić szczegóły. Dowiedz się także, jak przygotować się do pobrania próbki moczu na badania ogólne – przeczytaj nasze materiały.

Badania genetyczne w Krakowie

W placówkach Diagnostyki wykonywane są także badania genetyczne. Szeroki zakres takich badań oferowany jest niemal w każdej placówce firmy Diagnostyka. Zadzwoń do nas, by poznać szczegóły i zdecydować się na nowoczesne badania genetyczne w Krakowie.