Punkt Pobrań Diagnostyki

ul. Galla 25, Kraków

Punkt pobrań znajduje się przy laboratorium w Szpitalu MSWiA.

Dane kontaktowe

 • Telefon: 12 294 76 55
 • Adres e-mail: bokKrakow@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • 24 h. W godzinach 19:00 – 7:00 Punkt Pobrań pracuje w trybie dyżurowym. W powyższych godzinach w pierwszej kolejności wykonywane są badania CITO dla szpitala, co może się wiązać z koniecznością dłuższego oczekiwania na pobranie w Punkcie Pobrań.
  Punkt nie jest dedykowany dla noworodków i niemowląt – najbliższy punkt rekomendowany dla dzieci znajduje się przy Al. Kijowskiej 12. Pacjentów ze skierowaniami zapraszamy od pn. do pt.

  Za utrudnienia przepraszamy.

 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: https://diag.pl/pacjent/kontakt/daneosobowe