Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Kraków, ul. Wielicka 72

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 799 399 361
  Infolinia Regionalna
 • Adres e-mail: bokKrakow@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 17:30
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 17:00
 • sb.: 07:30 - 12:00
 • sb. pobranie mat. do: 11:30
 • Pacjentów ze skierowaniami zapraszamy od pn. do pt.

   

  Godziny przyjęć pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić:
  Szczegóły tutaj: https://diag.pl/pacjent/profilaktyka40plus/

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki Wielicka 72 Kraków

  Nie ma nic cenniejszego od naszego zdrowia. Nie warto na nim oszczędzać swojego czasu! Dotyczy to zarówno Ciebie, jak i Twoich bliskich. Nasz Punkt Pobrań Diagnostyki powstał dla pacjentów, którzy regularne badania profilaktyczne stawiają na pierwszym miejscu. Poza tym przyjmujemy osoby, które chorują przewlekle i wymagają stałej kontroli pewnych parametrów. Dbamy zarówno o tych, którzy odczuwają pewne symptomy ze strony swojego organizmu, jak i pacjentów o świetnym samopoczuciu. Nasz Punkt Pobrań Diagnostyki Wielicka 72 Kraków to miejsce, w którym pracuje doświadczony personel. Dzięki temu w miłej atmosferze wykonasz badania, a także będziesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Wielicka 72 Kraków – jakie badania realizuje?

  Wszystkie badania, które znajdziesz w naszej ofercie to odpowiedź na oczekiwania pacjentów. Właśnie dlatego do wyboru masz nie tylko konkretne parametry, ale także gotowe e-pakiety. To specjalnie opracowane zestawy badań przez naszych lekarzy oraz diagnostów. W ten sposób możesz skontrolować swoje zdrowie, w oparciu np. o wiek albo konkretny problem, ale nie tylko. Voucher wręczysz swojemu bliskiemu np. jako prezent. Następnie wystarczy odwiedzić nasz punkt pobrań. Kraków to nie jest jedyne miasto, w którym działamy. Dzięki temu możesz też odwiedzić naszą placówkę, która znajduje się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

  Na stronie internetowej znajdziesz też wszelkie informacje na temat tego, jak przygotować się do wizyty w placówce. Nie zapomnij też o skierowaniu, jeśli jest ono niezbędne do wykonania konkretnego badania.

  Punkt Pobrań Wielicka 72 Kraków to miejsce, w którym wykonasz wiele badań. To nie tylko morfologia krwi, kontrola moczu i kału czy też poziomu witamin i minerałów. To także szeroki zakres, jeśli chodzi o parametry ważne w chorobach przewodu pokarmowego, tarczycy czy sercowo-naczyniowych. Wykonujemy testy kasetkowe SARS CoV-2 IgM IgG i badania serologiczne w kierunku identyfikacji przeciwciał specyficznych dla koronawirusa. Nasza działalność ma na celu troskę o zdrowie naszych pacjentów, stąd też katalog jest odpowiedzią na ich oczekiwania.

  W naszej placówce realizujemy program Profilaktyka 40 PLUS. Skierowany jest do kobiet i mężczyzn po 40. roku życia, którzy chcą wykonać badania diagnostyczne. Gwarantujemy pełne zaangażowanie oraz komfort podczas realizacji programu. Nasz Punkt Pobrań Wielicka 72 Kraków to także miejsce przyjazne dzieciom.

  Kiedy zdecydujesz się na konkretne badania albo e-pakiet, wystarczy, że zrealizujesz zamówienie na stronie internetowej. Opłatę można uiścić online albo w placówce. Ponadto wyniki będą dostępne przez internet lub stacjonarnie, w zależności od Twoich potrzeb.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Wielicka 72 Kraków – godziny otwarcia

  Placówka w Krakowie jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:30, jednak materiał do badań pobieramy do godziny 17:00. Mamy czynne również w soboty, od 7:30 do 12:00. Materiał pobieramy do godziny 11:30.