Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Kraków, ul. Wolska 1

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 799 399 361
  Infolinia Regionalna
 • Adres e-mail: bokKrakow@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 14:30
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 14:00
 • Godziny przyjęć pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić:

  Szczegóły tutaj: https://diag.pl/pacjent/profilaktyka40plus/

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki — Kraków ul. Wolska 1

  Punkt Pobrań Diagnostyki na ulicy Wolska 1 w Krakowie zapewnia dostęp do kompleksowych badań w kierunku SARS CoV-2. W placówce istnieje także możliwość zrobienia badań serologicznych praz wykonania testu kasetowego na obecność przeciwciał SARS CoV-2 IgM IgG. Placówka daje możliwość skorzystania z bezpłatnych badań w ramach programu Profilaktyka 40 Plus. Punkt Diagnostyczny w Krakowie realizuje e-commerce, dzięki czemu za badania możesz zapłacić wcześniej na stronie sklepu internetowego korporacji Diagnostyka. Placówka diagnostyczna przy ulicy Wolskiej jest przyjazna dzieciom. Obiekt jest czynny od poniedziałku do piątku.  Placówka Wolska 1 oferuje:

  • SARS CoV-2 badania serologiczne ul. Wolska 1 Kraków
  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy ul. Wolska 1 Kraków
  • Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS ul. Wolska 1 Kraków
  • Realizacja e-commerce ul. Wolska 1 Kraków
  • Obiekt przyjazny dzieciom ul. Wolska 1 Kraków

  Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ul. Wolskiej 1 w Krakowie wykonywane są na podstawie próbki pobranej z krwi żylnej. Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG pozwala na jakościowe oznaczenie obecności przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG. Test wykonuje się w celu potwierdzenia przebytego zachorowania na SARS-Cov-2. Program Profilaktyka 40 PLUS w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Wolskiej 1 to pakiet bezpłatnych badań, których celem jest diagnostyka problemów zdrowotnych po 40 roku życia. Realizacja e-commerce pozwala pacjentom na zakup pakietów badań na stronie e-sklepu Diagnostyka. Po zakupie badań przez internet konieczne jest umówienie terminu w placówce.

  Punkt Pobrań Wolska Kraków — godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Wolska 1 w Krakowie możesz wykonać od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 do 14:30. Pobieranie materiału odbywa się do godziny 14:00. Godziny przyjęć pacjentów w ramach programu Profilaktyka 40 PLUS mogą się różnić. Termin badania możesz ustalić na miejscu lub poprzez kontakt telefoniczny albo mailowy:

  • Telefon: 799 399 361 Infolinia Regionalna
  • Adres e-mail: bokKrakow@diag.pl
  • Adres placówki: Wolska 1 Kraków

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Wolska 1 Kraków — jak dojechać?

  Punkt Kraków Wolska znajduje się w dzielnicy Prokocim, nieopodal ulicy Wielickiej. Dojazd do placówki ułatwiają liczne przystanki autobusowe i tramwajowe komunikacji miejskiej oraz możliwość skorzystania z miejsc parkingowych.