Punkt Pobrań Diagnostyki Łódź, ul. Limanowskiego 104

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 688 518
 • Adres e-mail: bokLodz@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 08:00 - 11:00
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki — Łódź ul. Limanowskiego 104

  Punkt Pobrań Diagnostyki na ulicy Limanowskiego 104 w Łodzi zapewnia klientom dostęp do kompleksowych badań serologicznych w kierunku SARS CoV-2. W punkcie wykonasz test  na obecność przeciwciał SARS CoV-2. Ich obecność pozwoli Ci określić czy miałeś kontakt z wirusem, czy też udało Ci się go uniknąć. Badania przeprowadzane są komercyjnie bez skierowania z Narodowego Funduszu Zdrowia. Placówka Diagnostyki ul. Limanowskiego 104 jest czynna od poniedziałku do piątku. Przed wykonaniem badania konieczny jest wcześniejszy zakup oraz umówienie terminu. Placówka w Łodzi nie realizuje e-commerce. W punkcie diagnostyki przy ulicy Limanowskiego 104 wykonasz:

  • SARS CoV-2 badania serologiczne ul. Limanowskiego 104 Łódź
  • Obiekt czynny od poniedziałku do piątku ul. Limanowskiego 104 Łódź

  Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ul. Limanowskiego 104 w Łodzi wykonywane są na podstawie materiału pobranego z krwi żylnej. Testy serologiczne pozwalają na jakościowe określenie obecności białek w surowicy krwi. W przypadku badań serologicznych SARS CoV-2 są to przeciwciała skierowane przeciwko wirusowi COVID-19. Wykonanie badania pozwala określić czy dana osoba miała kontakt z wirusem, czy też udało się jej uniknąć zachorowania. Czas oczekiwania na wynik może się różnić. Materiał do analizy pobierany jest w warunkach laboratoryjnych z zachowaniem norm obowiązujących w czasie pandemii. Badania można przeprowadzić komercyjnie, bez skierowania NFZ.

  Punkt Pobrań Limanowskiego Łódź — godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Limanowskiego 104 w Łodzi możesz wykonać od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 11:00. Punkt pobrań na Limanowskiego jest nieczynny w weekendy.

  • Telefon: 663 688 518
  • Adres e-mail: bokLodz@diag.pl
  • Adres placówki: Limanowskiego 104 Łódź

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Limanowskiego 104 Łódź — jak dojechać?

  Punkt Łódź znajduje się przy ulicy Limanowskiego, odchodzącej od węzła Alei Włókniarzy i Aleksandrowskiej. Taka lokalizacja sprawia, że w pobliżu placówki diagnostycznej znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej, co ułatwia dojazd autobusem lub tramwajem miejskim. Klientom przyjeżdżającym samochodem, Punkt Diagnostyki Limanowskiego oferuje darmowe miejsca postojowe oraz możliwość skorzystania z ogólnodostępnych parkingów miejskich. Do skorzystania z usług placówki zachęca dogodna lokalizacja i wysoka jakość świadczonych usług.