Punkty Pobrań w Łódź

Filtry:
Zachęcamy do skorzystania z usługi domowego pobrania krwi naszego partnera firmy uPacjenta.pl. Aby zamówić wpisz adres, wybierz badania i znajdź dogodny dla siebie termin.

Laboratorium medyczne w Łodzi

Masz do wykonania podstawowe badania z krwi, a może interesują Cię bardziej zaawansowane badania, jak wymazy ginekologiczne lub mikrobiologiczne? Wykonasz je w wybranym przez siebie punkcie Diagnostyki – Twoje laboratorium medyczne w Łodzi pozwoli Ci zatroszczyć się o Twoje zdrowie. Jeśli potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego, jakie badania oraz pakiety badań oferuje wybrane przez Ciebie laboratorium medyczne w Łodzi, skorzystaj z adresów e-mail lub numeru telefonu, które zostały umieszczone na tej stronie.

Profilaktyka 40 PLUS w Łodzi

Interesują Cię darmowe badania w ramach programu Profilaktyka 40 PLUS? W Łodzi w punktach Diagnostyki wykonasz najważniejsze badania z krwi, kału i moczu, które zostały skierowane do kobiet i mężczyzn po 40. roku życia. Akcja Profilaktyka 40 PLUS w Łodzi ma wspierać troskę o zdrowie wszystkich osób, które ukończyły 40 lat. Aby dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z nami.

Badania krwi w Łodzi

Wszystkie informacje potrzebne do wykonania badania krwi w Łodzi znajdziesz na tej stronie internetowej. Badanie krwi jest tylko jednym z ponad 2500 badań laboratoryjnych, które wykonasz w placówkach Diagnostyki w Łodzi. Większość z nich nie wymaga skierowania od lekarza. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, wystarczy, że skontaktujesz się z wybranym oddziałem. Dane kontaktowe znajdują się powyżej. Przed wykonaniem badania krwi, możesz przeczytać artykuł o tym, jak się do niego przygotować. Znajdziesz go tutaj.

Badania kału w Łodzi

Badania kału w Łodzi to kolejne spośród wielu badań laboratoryjnych dostępnych w każdej z placówek firmy Diagnostyka w tym mieście. Jeśli musisz wykonać badanie kału w Łodzi, skontaktuj się z jedną z nich. Ich listę wraz z informacjami kontaktowymi znajdziesz na tej stronie. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania moczu w Łodzi

Gdzie najlepiej wykonać badania moczu w Łodzi? Jeśli interesuje Cię takie badanie, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Znajdują się tutaj informacje potrzebne do wykonania badania moczu w jednym z punktów pobrań Diagnostyki w Łodzi. W celu umówienia się na badanie, po prostu skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów. Jeśli masz jakieś pytania, możesz liczyć na pomoc naszego personelu. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Łodzi

W placówkach firmy Diagnostyki wykonać możesz również badania genetyczne w Łodzi. Są to zaawansowane badania odpowiadające Twoim potrzebom – zrobisz tutaj zarówno badania na ojcostwo, jak i badania związane z układem trawiennym. Zapoznaj się z ofertą na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z wybraną placówką osobiście i poproś o przedstawienie oferty badań genetycznych.