Punkty Pobrań w Łódź

Filtry:
Zachęcamy do skorzystania z usługi domowego pobrania krwi naszego partnera firmy uPacjenta.pl. Aby zamówić wpisz adres, wybierz badania i znajdź dogodny dla siebie termin.

Testy na koronawirusa w Łodzi

Interesują Cię badania na koronawirusa, które zrobisz w Łodzi? Sprawdź placówki Diagnostyki, w których realizowane są testy na koronawirusa. W Łodzi wykonujemy 3 rodzaje badań w kierunku COVID-19. Jednym z nich jest test przeprowadzany metodą RT-PCR, który wykrywa obecność materiału genetycznego wirusa SARS-CoV-2. Materiał do testu genetycznego pobierany jest w bezpiecznym, mobilnym punkcie Drive&Go-Thru. Dowiedz się, ile kosztuje zrobienie takiego testu na koronawirusa.

Badania krwi w Łodzi

Wszystkie informacje potrzebne do wykonania badania krwi w Łodzi znajdziesz na tej stronie internetowej. Badanie krwi jest tylko jednym z ponad 2500 badań laboratoryjnych, które wykonasz w placówkach Diagnostyki w Łodzi. Większość z nich nie wymaga skierowania od lekarza. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, wystarczy, że skontaktujesz się z wybranym oddziałem. Dane kontaktowe znajdują się powyżej. Przed wykonaniem badania krwi, możesz przeczytać artykuł o tym jak się do niego przygotować. Znajdziesz go tutaj.

Badania kału w Łodzi

Badania kału w Łodzi to kolejne spośród wielu badań laboratoryjnych dostępnych w każdej z placówek firmy Diagnostyka w tym mieście. Jeśli musisz wykonać badanie kału, skontaktuj się z jedną z nich. Ich listę wraz z informacjami kontaktowymi znajdziesz na tej stronie.

Badania moczu w Łodzi

Gdzie najlepiej wykonać badania moczu w Łodzi? Jeśli interesuje Cię takie badanie trafiłeś w odpowiednie miejsce. Znajdują się tutaj informacje potrzebne do wykonania badania moczu w jednym z punktów pobrań Diagnostyki w Łodzi. W celu umówienia się na badanie, po prostu skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów. Jeśli masz jakieś pytania możesz liczyć na pomoc naszego personelu.

Badania genetyczne w Łodzi

W każdym z oddziałów firmy Diagnostyki w Łodzi wykonać możesz również badania genetyczne. Zapoznaj się z ofertą na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z wybraną placówką osobiście i poproś o przedstawienie oferty badań genetycznych.