Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Łódź, ul. 11 Listopada 26

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 680 856
 • Adres e-mail: bokLodz@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:30 - 12:00
 • sb.: 08:00 - 12:00
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki — Łódź ul. 11 Listopada 26

  Punkt Pobrań Diagnostyki na ulicy 11 Listopada 26 w Łodzi oferuje klientom dostęp do kompleksowych badań  w kierunku SARS CoV-2. W punkcie wykonasz badania serologiczne oraz test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG pozwalający jakościowo określić obecność przeciwciał wirusa w surowicy krwi. Badania pozwala określić przebyte zachorowanie. Badania można wykonać komercyjnie bez skierowania z Narodowego Funduszu Zdrowia. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku oraz w weekendy, co oznacza, że badania możesz wykonać również w sobotę. Obiekt realizuje e-commerce, dzięki czemu badania możesz wykupić wcześniej online. W placówce przy ulicy 11 Listopada 26 wykonasz:

  • SARS CoV-2 badania serologiczne ul. 11 Listopada 26 Łódź
  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy ul. 11 Listopada 26 Łódź
  • Obiekt realizuje e-commerce ul. 11 Listopada 26 Łódź
  • Obiekt czynny w weekendy ul. 11 Listopada 26 Łódź

  Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ul. 11 Listopada 26 w Łodzi wykonywane są na podstawie materiału z krwi żylnej. Testy serologiczne pozwalają na określenie obecności białek w surowicy krwi. Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ul. 11 Listopada 26 w Łodzi pozwala na jakościowe oznaczenie obecności przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG. Test pozwala na potwierdzenie przebytego zachorowania na SARS-Cov-2. Materiał do analizy pobierany jest w warunkach laboratoryjnych z zachowaniem norm sanitarnych obowiązujących w czasie pandemii. Badania można przeprowadzić bez skierowania NFZ.

  Punkt Pobrań 11 Listopada Łódź — godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. 11 Listopada 26 w Łodzi możesz wykonać od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 12:00 oraz w sobotę od 08:00 do 12:00. Badania możesz umówić telefonicznie, mailowo lub na miejscu:

  • Telefon: 663 680 856
  • Adres e-mail: bokLodz@diag.pl
  • Adres placówki: 11 Listopada 26 Łódź

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. 11 Listopada 26 Łódź — jak dojechać?

  Punkt Łódź znajduje się przy ulicy 11 Listopada, odchodzącej od węzła Alei Włókniarzy, jednej z głównych arterii miasta. W pobliżu placówki diagnostycznej znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej, dzięki czemu bez trudu dojedziesz tu autobusem lub tramwajem miejskim. Klientom przyjeżdżającym samochodem, Punkt Diagnostyki 11 Listopada zapewnia darmowe miejsca postojowe oraz możliwość skorzystania z ogólnodostępnych parkingów miejskich.