Punkt Pobrań Diagnostyki

Łódź, ul. Pługowa 51/53

Punkt Pobrań zlokalizowany jest przy ul. Traktorowej 13 ( róg Traktorowej i Pługowej) w budynku NZOZ MIKOMED na I piętrze (jest winda).

Punkt Pobrań zlokalizowany jest przy ul. Traktorowej 13 ( róg Traktorowej i Pługowej) w budynku NZOZ MIKOMED na I piętrze – winda. Bezpośredni dojazd środkami komunikacji miejskiej- autobusy 76 i 83. Parking w pobliżu Punktu Pobrań.Rodziców z dziećmi zapraszamy pn.-pt. 8:00-12:00.

Dane kontaktowe

 • Telefon: 42 611 09 08
 • Telefon dodatkowy: 663880339
 • Adres e-mail: boklodz@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt. uwagi: Rodziców z dziećmi zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00- 12:00
 • pn. wt. czw. 8:00 – 19:00
  śr. pt. 8:00 – 14:30
  sb. 8:00 – 12:00

 • Aktualności

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: https://diag.pl/pacjent/kontakt/daneosobowe