Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Lublin, ul. Onyksowa 12

w budynku przychodni poziom – 1

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 799 366 566
 • Adres e-mail: bokLublin@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 08:00 - 12:00
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 11:30
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki - Lublin Onyksowa 12

  Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Onyksowej 12 w Lublinie oferuje pełen zakres badań laboratoryjnych w kierunku SARS CoV-2 oraz badanie serologiczne na SARS CoV-2. Możesz także skorzystać ze świadczeń realizowanych w ramach programu Profilaktyka 40 Plus. Za badania możesz zapłacić na miejscu lub skorzystać z pakietów badań kupionych w e-sklepie. Do zakupów i umawiania terminów online zachęcają liczne akcje promocyjne organizowane przez właściciela placówki. Placówka oferuje:

  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy Onyksowa 12 Lublin
  • SARS CoV-2 badania serologiczne Onyksowa 12 Lublin
  • Realizacja programu Profilaktyka 40 PLUS Onyksowa 12 Lublin
  • Realizacja e-commerce Onyksowa 12 Lublin

  Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Onyksowej 12 w Lublinie polega na jakościowym oznaczeniu przeciwciał  anty-SARS-Cov-2 IgM IgG. Wykonuje się go aby potwierdzić przebyte zakażenie.

  Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Onyksowej 12 w Lublinie wykonywane są z krwi żylnej i mają formę testu płytkowego. Oznaczenie w przypadku obu testów jest wykonywane metoda jakościową: wynik jest pozytywny lub negatywny.

  Program Profilaktyka 40 PLUS w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Onyksowej 12 w Lublinie to pakiet badań, którego celem jest profilaktyczna diagnostyka w zakresie najczęściej występujących problemów zdrowotnych po 40 roku życia.  Badania są bezpłatne i pozwalają na wczesne wykrycie nieprawidłowości oraz szybkie podjęcie leczenia. W ramach pakietu można wykonać m.in.  morfologię. pomiar ciśnienia tętniczego, pomiar stężenia cholesterolu, badanie ogólne moczu oraz ocenę miarowości rytmu serca.

  Punkt Pobrań Onyksowa Lublin – godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Onyksowej 12 wykonasz od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 12:00. Na badania możesz umówić się na miejscu, korzystając z telefonu lub pisząc na adres mailowy:

  Pakiet badań możesz kupić również korzystając z oferty dostępnej online. Zakup badań drogą e-commerce pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz skorzystać z licznych promocji organizowanych przez korporację Diagnostyka.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Onyksowa 12 Lublin – jak dojechać?

  Punkt Lublin zlokalizowany jest nieopodal alei Jana Pawła II będącej, jedną z główny artylerii miasta. Łatwo dojedziesz tu za pomocą publicznego transportu autobusowego lub tramwajowego. Punkt Diagnostyki Onyksowa oferuje także swoim klientom ogólnodostępne parkingi z miejscami postojowymi dla samochodów osobowych.