Punkty Pobrań w Lublin

Filtry:
Zachęcamy do skorzystania z usługi domowego pobrania krwi naszego partnera firmy uPacjenta.pl. Aby zamówić wpisz adres, wybierz badania i znajdź dogodny dla siebie termin.

Laboratorium medyczne w Lublinie

Potrzebujesz wykonać podstawowe badania, a może szukasz miejsca, które oferuje badania genetyczne? Wybierz dogodne dla Ciebie laboratorium medyczne w Lublinie z sieci Diagnostyka. Na tej stronie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące wykonywanych badań oraz dane kontaktowe. Laboratorium medyczne Diagnostyka w Lublinie oferuje szeroki wybór badań oraz miłą i przyjazną obsługę.

Profilaktyka 40 PLUS w Lublinie

Masz ukończone 40 lat i poszukujesz miejsca, w którym wykonasz podstawowe badania diagnostyczne? W placówkach Diagnostyki możesz wykonać bezpłatne badania w ramach akcji Profilaktyka 40 PLUS w Lublinie. W ramach programu oferowane są pakiety przeznaczone dla kobiet, mężczyzn oraz łączone. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób skorzystać z akcji Profilaktyka 40 PLUS w Lublinie, skontaktuj się z jedną z placówek w Twoim mieście.

Badania krwi w Lublinie

Szukasz miejsca, w którym wykonasz badania krwi w Lublinie? Zarówno podstawowe, jak i zaawansowane badania krwi wykonasz w sieci laboratoriów medycznych Diagnostyka. Większość badań dostępnych jest bez skierowania lekarskiego. Jeśli chcesz, możesz skompletować badania krwi online i wykonać je w wybranej placówce Diagnostyki w Lublinie. Sprawdź, jak przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Lublinie

Chcesz wykonać badania kału w Lublinie? Nie potrzebujesz do tego skierowania lekarskiego. Wystarczy, że skontaktujesz się z pracownikami Diagnostyki w swoim mieście. Dane kontaktowe znajdziesz na górze tej strony. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania moczu w Lublinie

Badania moczu to kolejne badanie, które bez problemu wykonasz w oddziale Diagnostyki w Lublinie. Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów dotyczących wykonywania badania moczu w Lublinie, skontaktuj się z nami. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Lublinie

Czy wiesz, że wykonasz również badania genetyczne w Lublinie w wybranych punktach Diagnostyki? Jeśli chcesz poznać ofertę testów genetycznych w swoim mieście, zadzwoń lub napisz e-mail. Powyżej znajdziesz dane do kontaktu.