Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Mielec, ul. Wolności 23b

II piętro

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 682 755
  Telefon czynny w godz. pracy Punktu Pobrań
 • Adres e-mail: boktarnobrzeg@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 10:00
 • sb.: 07:00 - 10:00
 • sb. pobranie mat. do: 10:00
 • Aktualności

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki - Mielec Wolności 23b

  Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Wolności 23b w Mielcu 12 w Lublinie oferuje pełen zakres badań laboratoryjnych. W punkcie wykonasz badania wrażliwe, badania serologiczne na SARS CoV-2 oraz test kasetkowy. Centrum badań jest czynne w weekendy i realizuje e-commerce Za umówione badania możesz zapłacić na miejscu lub skorzystać z atrakcyjnych pakietów badań kupionych w e-sklepie dostępnych na stronie Diagnostyka.pl . Do zakupów badań  online zachęcają liczne akcje promocyjne. Placówka oferuje:

  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy Wolności 23b Mielec
  • SARS CoV-2 badania serologiczne Wolności 23b Mielec
  • Badania wrażliwe Wolności 23b Mielec
  • Realizacja e-commerce Wolności 23b Mielec
  • Placówka czynna w weekendy Wolności 23b Mielec

  Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Wolności 23b w Mielcu wykonywane są z krwi żylnej i mają formę testu płytkowego. Pobieranie krwi odbywa się w pełni sterylnych, laboratoryjnych warunkach za zachowaniem zasad reżimu sanitarnego w czasie pandemii.

  Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Wolności 23b w Mielcu polega na jakościowym oznaczeniu obecności  przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG. Test wykonuje się go aby potwierdzić przebyte zakażenie wirusem SARS-Cov-2.

  Badania wrażliwe w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Wolności 23b w Mielcu obejmują badania krwi, kału oraz moczu.

  Punkt Pobrań Wolności Mielec – godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Wolności 23 wykonasz w tygodniu oraz w weekendy. Placówka jest czynna w godzinach 07:00 – 10:00 od poniedziałku do soboty. W sobotę pobieranie materiału do badań odbywa się do 10:00. Na badania możesz umówić w placówce, telefonicznie lub mailowo:

  • Adres: Punkt Pobrań Diagnostyki Mielec ul. Wolności 23b, II piętro
  • Telefon: 663 682 755
  • Adres e-mail: boktarnobrzeg@diag.pl

  Punkt Pobrań Diagnostyki Mielec realizuje e-commerce. Oznacza to, że pakiet badań możesz wykupić korzystając z oferty online. Skorzystanie z e-sklepu to oszczędność czasu oraz możliwość skorzystania z licznych promocji.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Wolności 23b Mielec  – jak dojechać?

  Punkt Mielec znajduje się w samym centrum miasta, tuż obok Parku Szpitalnego. Taka lokalizacja sprawia, że punkt jest łatwo dostępny dla wszystkich mieszkańców miasta.  Dojedziesz tu za pomocą publicznego transportu autobusowego lub samochodem. Na klientów punktu czekają miejsca parkingowe. W pobliżu znajdziesz także ogólnodostępne parkingi.