Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Stalowa Wola, ul. Komisji Edukacji Narodowej 12/11

I piętro, Budynek Arka (nad cukiernią „Katarzynka”)

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 695 250 279
  Telefon czynny w godzinach pracy Punktu Pobrań
 • Adres e-mail: boktarnobrzeg@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 14:00
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 10:30
 • sb.: 07:00 - 10:30
 • Aktualności

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki Komisji Edukacji Narodowej 12/11 Stalowa Wola

  Warto mieć pod kontrolą stan zdrowia swój oraz najbliższych osób. Dlatego należy regularnie wykonywać badania, po to, żeby uniknąć zbyt późnego wykrycia chorób. Odpowiedni pakiet umożliwi Ci wczesną diagnostykę, a możesz go wykupić online. To prosty sposób na to, żeby zapisać siebie lub kogoś z rodziny na badania, które wykonuje Punkt Pobrań Diagnostyki Komisji Edukacji Narodowej 12/11 Stalowa Wola.

  Punkt wymazowy Diagnostyka Stalowa Wola – godziny otwarcia

  Placówka znajduje się w centrum miasta, na 1. piętrze Budynku Arka (nad cukiernią „Katarzynka”), nie będziesz mieć problemów z tym, żeby ją znaleźć. Punkt jest czynny od poniedziałku do soboty, na stronie znajdziesz szczegółowe godziny otwarcia.

  Punkt Pobrań Komisji Edukacji Narodowej 12/11 Stalowa Wola – jakie badania realizuje?

  Punkt wymazowy Diagnostyka Stalowa Wola to miejsce, które pobiera materiał do analizy pod kątem diagnostyki zakażenia wirusem SARS CoV-2. Dzięki temu dowiesz się o tym, czy jesteś zdrowy, czy jednak musisz poddać się leczeniu. Wykonasz tutaj testy PCR, które są potrzebne podczas podróży do niektórych krajów na świecie. W celu wykonania badania wykonuje się pobranie wymazu z nosogardzieli lub gardła. Ceny oraz jego szczegóły możesz znaleźć na stronie internetowej.

  W jaki sposób zapisać się na to lub inne badanie? Jest to bardzo łatwe. Wybierz Punkt Pobrań Komisji Edukacji Narodowej 12/11 Stalowa Wola jako swój docelowy. Następnie znajdź w katalogu pozycje, które Cię interesują i zapisz się na nie. Oprócz testów na Covid możesz tutaj wykonać szerokie spektrum badań, np. testy na ojcostwo czy diagnostyka ciąży. Punkt Pobrań Stalowa Wola oferuje również morfologię krwi, badania kału oraz moczu. O tym, w jaki sposób należy się do niego przygotować, dowiesz się z informacji zawartych na stronie. W tym samym miejscu znajdują się również informacje dotyczące czasu oczekiwania na wynik.

  Punkt Pobrań Komisji Edukacji Narodowej 12/11 Stalowa Wola realizuje również program Profilaktyka 40 PLUS. To pakiet badań kontrolnych, które są dedykowane dla osób powyżej 40 roku życia. Oferują m.in. określenie stężenia glukozy, cholesterolu i kreatyniny we krwi. Udział w programie jest darmowy i pomaga we wczesnym wykryciu chorób.

  Co zrobić po zakończonym badaniu? Pozostaje już tylko czekać na wynik. Żeby się o nim dowiedzieć, możesz odwiedzić ponownie Punkt Pobrań Diagnostyki. Jeśli jednak nie chcesz drugi raz pojawiać się w placówce, to wystarczy, że zalogujesz się na swoim koncie pacjenta. Tam również będą znajdywać się wyniki wykonanych badań. Po ich otrzymaniu umów się do lekarza w celu omówienia.