Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Warszawa, ul. Chrzanowskiego 4

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 799 366 566 Infolinia Regionalna
  Pobrania w domu 663 682 187
 • Adres e-mail: bokwarszawa@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 14:30
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 14:00
 • Godziny przyjęć pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić:

  Szczegóły tutaj: https://diag.pl/pacjent/profilaktyka40plus/

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki Chrzanowskiego 4 Warszawa

  Troska o zdrowia swoje i bliskich powinna się objawiać w konkretnych czynach. Nie wystarczy tylko o tym mówić, warto również do dobrego słowa dołożyć pakiet badań. A wykonasz go odwiedzając Punkt Pobrań Diagnostyki w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Zanim jednak tam się wybierzesz, to zamów badania online. W tej placówce wykonasz m.in. testy określające ilość przeciwciał SARS CoV-2 IgM IgG, morfologię krwi oraz inne badania. Wybierz, który wariant Cię interesuje, zamów go i opłać bez wychodzenia w domu. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu, który musiałbyś stracić stojąc w kolejce.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Chrzanowskiego 4 Warszawa – jak dojechać?

  Punkt Pobrań Diagnostyki Chrzanowskiego 4 Warszawa jest czynny od poniedziałku do piątku. Znajduje się na Pradze, w pobliżu Wojskowego Instytutu Medycznego. Dojedziesz do niego komunikacją miejską oraz samochodem, w okolicy znajduje się wiele miejsc do parkowania. Jednak dobra lokalizacja to nie jedyny przywilej tego punktu.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Chrzanowskiego 4 Warszawa – jakie badania można wykonać?

  Dużą zaletą tej placówki jest to, że pracują w niej w pełni wykwalifikowani pracownicy medyczni. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania, to nie wahaj się ich zadać, na pewno otrzymasz wyczerpującą i fachową odpowiedź. Punkt Pobrań Chrzanowskiego 4 Warszawa to miejsce, do którego nie będziesz się bał przyjść, badania zostaną przeprowadzone skrupulatnie i w miłej atmosferze.

  Placówka uczestniczy również w programie Profilaktyka 40 PLUS. Jest on adresowany do osób, które ukończyły już 40. rok życia i chcą zadbać o swój stan zdrowia. Skorzystanie z niego jest darmowe. W pakiecie znajdują się takie badania jak m.in. morfologia krwi, poziom stężenia cholesterolu i glukozy oraz krew utajona w kale – metodą immunochemiczną. To dobry sposób na to, żeby zweryfikować swoje zdrowie, wystarczy tylko odwiedzić Punkt Pobrań. Warszawa to nie jedyne miejsce, w którym możesz przystąpić do programu. Pełną listę placówek znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  Warto również skorzystać z badania na poziom przeciwciał IgM IgG. To dobry sposób na to, żeby zweryfikować zdolność obrony organizmu przed ewentualnymi zakażeniami. Metoda przeprowadzania testu jest bardzo prosta, wystarczy tylko pobrać krew do analizy.

  Punkt Pobrań Chrzanowskiego 4 Warszawa to miejsce, w którym można też wykonać testy alergologiczne. W placówce zrobisz standardowe badania oraz również panele Polycheck, które umożliwiają weryfikację wielu alergenów naraz. Dzięki czemu szybko zweryfikujesz na co jesteś uczulony i szybko wdrożysz rozwiązania, które pomogą Ci skutecznie przezwyciężyć alergię.