Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Warszawa, ul. Madalińskiego 25

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 799 366 566 Infolinia Regionalna
  Pobrania w domu 663 682 187
 • Adres e-mail: bokWarszawa@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 14:30
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 14:00
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki Madalińskiego 25 Warszawa

  Niezależnie, czy chorujesz na coś przewlekle, czy chcesz skontrolować swój stan zdrowia, do dyspozycji masz Punkt Pobrań Diagnostyki. W tym miejscu zrobisz popularne badania moczu, morfologię krwi, glukozę czy próby wątrobowe. Część z nich jest dostępna bez skierowania od lekarza. Wszystkie te informacje znajdziesz w opisie konkretnego badania na naszej stronie internetowej. Dzięki nim możesz na wczesnym etapie, wraz ze swoim lekarzem prowadzącym, zdiagnozować problem i uchronić się przed ryzykiem ciężkich powikłań.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Madalińskiego 25 Warszawa – jakie badania realizuje?

  Jak to działa? Aby skorzystać z badań, wystarczy zapoznać się z naszym szerokim katalogiem, a następnie dokonać zakupu online. Pacjent może zdecydować się na diagnostykę jednego problemu, a także skorzystać z zakupu atrakcyjnych pakietów. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji. Cała procedura nie trwa długo i jest komfortowa dla pacjentów, ponieważ nie trzeba rejestrować się osobiście. E-pakiety zrealizujesz w wybranej placówce najbliżej swojego miejsca zamieszkania. Co ciekawe, możesz też dokonać zakupu i wręczyć voucher komuś bliskiemu w trosce o jego zdrowie oraz dobre samopoczucie.

  Na miejscu czekają na Ciebie profesjonaliści. Badania są przeprowadzane w miłej atmosferze, a nasz personel udzieli wszelkich informacji, w razie wątpliwości czy pytań. Zrobimy wszystko, abyś jako pacjent, czuł się komfortowo oraz bezpiecznie.

  Jakie badania chcesz wykonać? Wybierz te, które interesują Cię najbardziej. W ofercie mamy badania z zakresu alergologii, chorób nerek, przewodu pokarmowego, tarczycy, trzustki czy cukrzycy. Z naszą pomocą sprawdzisz też parametry istotne do dalszej suplementacji i wprowadzenia diety. Punkt Pobrań Madalińskiego 25 Warszawa to także miejsce, w którym przyjmujemy pacjentów, którzy potrzebują badań w kierunku diagnozy infekcji różnego pochodzenia, osteoporozy czy zaburzeń płodności. Każde z nich zamówisz komfortowo przez internet, a następnie odwiedzisz Punkt Pobrań Diagnostyki Madalińskiego 25 Warszawa. Wykonujemy również tzw. badania wrażliwe oraz wymazy z gardła, nosa i nosogardzieli.

  Punkt Pobrań Madalińskiego 25 Warszawa – kontakt

  Pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu się do konkretnego badania laboratoryjnego zanim odwiedzisz Punkt Pobrań Madalińskiego 25 Warszawa. Ze wszystkimi informacjami zapoznasz się tuż przy zamawianiu usługi. Wyniki możesz odebrać osobiście albo odczytać je na swoim koncie w serwisie.

  Mieszkasz w innym mieście i chcesz odwiedzić Punkt Pobrań? Warszawa nie jest jedynym miejscem, w której mamy swoją placówkę.