Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Warszawa, ul. Skoroszewska 11

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 799 366 566 Infolinia Regionalna
  Pobrania w domu 663 682 187
 • Adres e-mail: bokWarszawa@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 14:30
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 14:00
 • Godziny przyjęć pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić:

  Szczegóły tutaj: https://diag.pl/pacjent/profilaktyka40plus/

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki Skoroszewska 11 Warszawa

  Punkt Pobrań Diagnostyki to miejsce, które powstało z troską o Twoje zdrowie oraz najbliższych. Kontrola swojego organizmu to podstawa, niezależnie od tego, czy odczuwasz niepokojące symptomy, czy nie. Nasz katalog obejmuje badania konkretnych parametrów albo gotowe e-pakiety, dostosowane do stanu Twojego zdrowia. Szybciej wykryta choroba to większa szansa na odzyskanie pełnych sił, a także mniejsze powikłania. Właśnie dlatego profilaktyka jest tak ważna. Badania wykonasz w naszej placówce, w której panuje zawsze miła atmosfera. Warunki pozwalają na komfortową oraz bezpieczną obsługę pacjentów. Jeśli do konkretnego badania trzeba się odpowiednio przygotować, takie informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej. Podczas realizacji zamówienia dowiesz się też, czy jest niezbędne skierowanie od lekarza prowadzącego.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Skoroszewska 11 Warszawa – jakie badania realizuje?

  Katalog badań, które zrealizujesz odwiedzając Punkt Pobrań Diagnostyki Skoroszewska 11 Warszawa jest bardzo szeroki. To nie tylko klasyczna kontrola morfologii krwi czy kału. Badamy również pacjentów pod kątem alergii, tarczycy, chorób przewodu pokarmowego, sercowo-naczyniowych czy wątroby. Obsługujemy również panie w ciąży, które mogą na bieżąco kontrolować z nami swoje zdrowie. Punkt Pobrań Skoroszewska 11 Warszawa to miejsce, w którym wykonasz badania konkretnych parametrów, ale nie tylko. W swojej ofercie mamy e-pakiety, które dopasowuje się do stanu zdrowia, płci oraz wieku. Tego typu voucher można też wręczyć komuś bliskiemu jako prezent.

  W naszej placówce wykonujemy tzw. badania wrażliwe oraz realizujemy program Profilaktyka PLUS. Zadbaliśmy o to, aby Punkt Pobrań Skoroszewska 11 Warszawa był przyjazny dzieciom. Dzięki temu mogą nas odwiedzać nie tylko dorośli pacjenci. Wykonujemy także wymazy z gardła, nosa i nosogardzieli. Wszystko to w trosce o zdrowie naszych pacjentów.

  Wśród dostępnych badań znalazły się także testy kasetkowe w kierunku koronawirusa oraz badanie przeciwciał. Dzięki temu jesteśmy w stanie zweryfikować przeciwciała IgG i IgM specyficznych dla koronawirusa SARS-CoV-2.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Skoroszewska 11 Warszawa – godziny otwarcia

  Zamawianie badań jest bardzo proste. Wystarczy znaleźć odpowiednie parametry albo e-pakiet, a następnie złożyć zamówienie. Płatność można dokonać online albo zapłacić za wybrane badania na miejscu. To bardzo komfortowe rozwiązanie dla naszych pacjentów. Następnie trzeba odwiedzić punkt pobrań. Warszawa to nie jest jedyne miasto, w którym działamy, dlatego znajdziesz placówkę najbliżej swojego miejsca zamieszkania. Wyniki dostępne są w serwisie internetowym oraz na miejscu. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku od 7:00 do 14:30, a pobranie materiału trwa do 14:00.