Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Wieliczka, ul. Sienkiewicza 33

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 799 399 360
  Infolinia Centralna
 • Adres e-mail: bokKrakow@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 15:00
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 14:00
 • sb.: 08:00 - 12:00
 • sb. pobranie mat. do: 11:30
 • Pacjentów ze skierowaniami zapraszamy od pn. do pt.

   

  Godziny przyjęć pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić:

  Szczegóły tutaj: https://diag.pl/pacjent/profilaktyka40plus/

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki Sienkiewicza 33 Wieliczka

  Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich, zamów badania i odwiedź Punkt Pobrań Diagnostyki Sienkiewicza 33 Wieliczka. W tym miejscu możesz liczyć na miłą obsługę, a także profesjonalne podejście do każdego pacjenta. Wykonujemy popularne badania moczu, morfologię krwi, a także diagnozujemy specjalistyczne parametry, jeśli chorujesz na coś przewlekle. W opisie każdego pakietu znajdziesz też informację, czy potrzebujesz skierowanie od lekarza na jego zrealizowanie. Dzięki naszemu szerokiemu katalogowi, wybierzesz e-pakiet dopasowany do swoich potrzeb. W ten sposób możesz nie tylko zadbać o profilaktykę, ale także uchronić się przed ryzykiem ciężkich powikłań poważnych chorób. Zrób to dla siebie i swoich bliskich.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Sienkiewicza 33 Wieliczka – jakie badania realizuje?

  Punkt Pobrań Diagnostyki, w którym solidnie i w pełni profesjonalnie zadbamy o Twoje zdrowie. Realizujemy program Profilaktyka 40 Plus. Placówka jest w pełni przyjazna dzieciom. Wykonujemy nie tylko podstawowe badania krwi, ale także wymazy ginekologiczne oraz z gardła, nosa i nosogardzieli. Ze względu na wyjątkową sytuację związaną z pandemią, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów. W związku z tym realizujemy testy kasetkowe SARS CoV-2 IgM IgG oraz badania serologiczne SARS CoV-2. Przeprowadzamy testy, które mają na celu identyfikację przeciwciał IgM specyficznych dla koronawirusa.

  Zapoznaj się z naszym katalogiem badań, dokonaj zakupu, a następnie odwiedź Punkt Pobrań Sienkiewicza 33 Wieliczka. Wybór konkretnego pakietu oraz zapłata odbywa się w pełni online. Możesz zdecydować się na badania dotyczące jednego problemu, a także z atrakcyjnych pakietów. Te dopasowane są do indywidualnych oczekiwań, np. osób z niską odpornością, po przejściu infekcji, chorych na tarczycę. W naszej ofercie znajdziesz też e-pakiety, które odpowiadają potrzebom każdego pacjenta. Dzięki nim można dokonać ogólnej oceny stanu organizmu wraz z pomocą lekarza prowadzącego. Ponadto Punkt Pobrań Sienkiewicza 33 Wieliczka to miejsce, w którym wykonasz badania krwi, moczu oraz diagnostyki zaburzeń płodności.

  Każde badanie lub wybrany e-pakiet jest dokładnie opisany na naszej stronie internetowej. W ten sposób odpowiednio się do niego przygotujesz. Cała procedura zamówienia badań nie trwa długo. Dowiesz się też, jaka placówka najbliżej Twojego miejsca zamieszkania je wykonuje. Co więcej, e-pakiety są doskonałym pomysłem na prezent. W ten sposób zadbasz o zdrowie i samopoczucie swoich bliskich. Voucher możesz kupić online, a następnie zachęcić rodzinę, aby odwiedziła Punkt Pobrań. Wieliczka to nie jest jedyne miasto, w którym znajdują się nasze placówki.