Punkty Pobrań w Wieliczka

Filtry:

Badania krwi, moczu i kału w Wieliczce

Dbałość o zdrowie powinna być priorytetem. Bardzo ważnym czynnikiem są regularne badania diagnostyczne i profilaktyczne. Badania krwi, kału i moczu możesz zlecić w punkcie pobrań Diagnostyki, jesteśmy obecni w prawie 800 miejscowościach, także w Wieliczce. Wykonujemy badania ze skierowaniem i bez. Możesz także liczyć na nasz przyjazny personel - doradzi ci w razie wątpliwości.

Zadbaj, aby się przygotować do badań w Wieliczce

Do badań diagnostycznych należy się odpowiednio przygotować, poniżej znajdziesz poradniki: Istnieje także możliwość, że dostaniesz szczegółowe wytyczne od swojego lekarza - wtedy należy się do nich zastosować.

Bogata oferta badań w Wieliczce

W swojej ofercie mamy nie tylko badania krwi, kału oraz moczu, ale także testy alergiczne i na nietolerancję pokarmową. Zwłaszcza te ostatnie cieszą się dużą popularnością. W ramach badań można zbadać nietolerancję od 28 do 280 produktów. Najkorzystniej jest zakupić pakiet takich badań w naszym e-sklepie - oferujemy regularne zniżki. Na promocje liczyć mogą także posiadacze karty stałego klienta - zapytaj o nią w swoim punkcie pobrań.