Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Wrocław, ul. Mińska 5

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 71 714 97 20
  Numer telefonu do Działu Informacji na ul. Opolskiej we Wrocławiu
 • Adres e-mail: bokWroclaw@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:30 - 15:00
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 14:45
 • Godziny przyjęć pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić:

  Szczegóły tutaj: https://diag.pl/pacjent/profilaktyka40plus/

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki — Wrocław Mińska 5

  Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Mińska 5 we Wrocławiu oferuje klientom pełen zakres badań w kierunku SARS CoV-2, w tym badania serologiczne oraz test kasetkowy na obecność przeciwciał  IgM IgG, potwierdzających przebyte zachorowanie. W placówce możesz skorzystać także z bezpłatnych badań w ramach programu Profilaktyka 40 Plus. Obiekt realizuje e-commerce, dzięki czemu w punkcie pobrań możesz zrealizować badania kupione wcześniej za pośrednictwem strony internetowej korporacji Diagnostyka. Do zakupów przez Internet zachęcają liczne akcje promocyjne. Placówka na Mińskiej 5 oferuje:

  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy Mińska 5 Wrocław
  • SARS CoV-2 badania serologiczne Mińska 5 Wrocław
  • Realizacja programu Profilaktyka 40 PLUS Mińska 5 Wrocław
  • Obiekt realizuje e-commerce Mińska 5 Wrocław

  Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Mińskiej 5 we Wrocławiu wykonywane są z materiału pobieranego z krwi żylnej. Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Mińskiej 5 we Wrocławiu polega na jakościowym oznaczeniu przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG. Badania pozwalają potwierdzić przebyte zachorowanie. Program Profilaktyka 40 PLUS w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Mińskiej 5 we Wrocławiu to pakiet bezpłatnych badań, których celem jest diagnostyka najczęstszych problemów zdrowotnych po 40 roku życia. W ramach pakietu wykonywana jest m.in.: morfologia krwi, pomiar ciśnienia tętniczego, pomiar stężenia cholesterolu, badanie ogólne moczu, badanie miarowości i tętna serca oraz wiele innych. Badania są w pełni bezpłatne.

  Punkt Pobrań Mińska Wrocław — godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Mińska 5 wykonasz od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 15:00. Pobieranie materiałów odbywa się do godziny 14:45. Godziny przyjęć pacjentów z programu Profilaktyka 40 Plus, mogą się różnić. Na badania można umówić się na miejscu lub poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy:

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Mińska 5 Wrocław — jak dojechać?

  Punkt Wrocław zlokalizowany jest w dzielnicy Muchobór Wielki, nieopodal Laboratoriów Medycznych Diagnostyka. Łatwy dojazd zapewnia bliskość drogi A8 oraz obecność licznych przystanków komunikacji miejskiej w bezpośrednim sąsiedztwie placówki.  Punkt Diagnostyki zapewnia klientom ogólnodostępne parkingi z miejscami postojowymi dla samochodów.