Punkty Pobrań w Wrocław

Filtry:
Zachęcamy do skorzystania z usługi domowego pobrania krwi naszego partnera firmy uPacjenta.pl. Aby zamówić wpisz adres, wybierz badania i znajdź dogodny dla siebie termin.

Laboratorium medyczne we Wrocławiu

Punkty pobrań Diagnostyki we Wrocławiu oferują duży wybór badań laboratoryjnych oraz pakietów badań. Do wykonania większości z nich nie jest potrzebne skierowanie lekarskie. Laboratorium medyczne we Wrocławiu sieci Diagnostyka to miejsce, które oferuje badania podstawowe, jak i specjalistyczne badania. W wybranych placówkach wykonasz seminogram czy wymazy ginekologiczne. Pełną ofertę chętnie przedstawią Ci nasi pracownicy.

Badania krwi we Wrocławiu

Czy wiesz, że badania krwi we Wrocławiu możesz wykonać w każdej z placówek firmy Diagnostyka w tym mieście? Badania krwi wykonane w laboratorium medycznym Diagnostyki pozwoli Ci na dokładne sprawdzenie stanu Twojego zdrowia. Na tej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat placówek we Wrocławiu. Wystarczy, że skontaktujesz się z wybraną placówką. Dane kontaktowe oraz adresy znajdują się powyżej. Porady na temat odpowiedniego przygotowania do badania krwi znajdziesz tutaj.

Profilaktyka 40 PLUS we Wrocławiu

W placówkach Diagnostyki we Wrocławiu realizowane są bezpłatne badania z programu Profilaktyka 40 PLUS. W ramach programu realizowane są pakiety dla kobiet, dla mężczyzn oraz pakiety wspólne. Laboratorium medyczne Diagnostyka wspiera budowanie świadomości zdrowotnej oraz przeciwdziałanie chorobom. Profilaktyka 40 PLUS we Wrocławiu obejmuje kobiety i mężczyzn po 40. roku życia.

Badania kału we Wrocławiu

Potrzebujesz wykonać badania kału we Wrocławiu? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Na tej stronie znajdziesz wszystkie placówki sieci Diagnostyka we Wrocławiu. Wybierz interesujące Cię miejsce i skontaktuj się w sprawie wykonania badania. Jeśli masz jakieś pytania, zawsze możesz zadać je naszemu personelowi. Zapoznaj się też z materiałami na temat przygotowania do badań kału – znajdziesz je tutaj.

Badania moczu we Wrocławiu

Interesuje Cię wykonania badania moczu we Wrocławiu? Laboratoria medyczne Diagnostyka we Wrocławiu oferują badania moczu, które są ważne w diagnostyce wielu chorób organizmu. Dane kontaktowe oraz adresy placówek znajdują się na tej stronie. Żeby umówić się na badanie, wystarczy skontaktować się z jedną z nich. Do wyboru masz numer telefonu, adres e-mail lub adres placówki. Tutaj znajdziesz informacje na temat przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne we Wrocławiu

Wiesz, że Diagnostyka oferuje też badania genetyczne we Wrocławiu? Zaliczamy do nich na przykład test tolerancji pokarmowej. Jeśli chcesz wykonać takie badanie, skontaktuj się z wybraną placówką i poproś o więcej informacji.