Punkty Pobrań w Wrocław

Filtry:
Zachęcamy do skorzystania z usługi domowego pobrania krwi naszego partnera firmy uPacjenta.pl. Aby zamówić wpisz adres, wybierz badania i znajdź dogodny dla siebie termin.

Badania krwi we Wrocławiu

Czy wiesz, że badania krwi we Wrocławiu możesz wykonać w każdej z kilku placówek firmy Diagnostyka w tym mieście? Na tej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na ten temat. Oprócz badania krwi punkty pobrań Diagnostyki we Wrocławiu oferują również duży wybór innych badań laboratoryjnych. Do wykonania wielu z nich nie jest potrzebne skierowanie lekarskie. Pełną ofertę chętnie przedstawią Ci nasi pracownicy. Wystarczy, że skontaktujesz się z wybraną placówką. Dane kontaktowe znajdują się powyżej.

Badania kału we Wrocławiu

Potrzebujesz wykonać badania kału we Wrocławiu? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Na tej stronie znajdziesz wszystkie placówki sieci Diagnostyka we Wrocławiu. Wybierz interesujące Cię miejsce i skontaktuj się w sprawie wykonania badania. Jeśli masz jakieś pytania zawsze możesz zadać je naszemu personelowi.

Badania moczu we Wrocławiu

Interesuje Cię wykonania badania moczu we Wrocławiu? Firma Diagnostyka posiada kilka placówek we Wrocławiu, a w każdej z nich możesz przeprowadzić badania krwi. Dane kontaktowe do placówek znajdują się na tej stronie. Żeby umówić się na badanie wystarczy skontaktować się z jedną z nich. Do wyboru masz numer telefonu, adres e-mail lub formularz kontaktowy.

Badania genetyczne we Wrocławiu

Wiesz, że oddziały Diagnostyki we Wrocławiu oferują też badania genetyczne? Zaliczamy do nich na przykład test tolerancji pokarmowej. Jeśli chcesz wykonać takie badanie, skontaktuj się z wybraną placówką i poproś o więcej informacji.