Europejski Dzień Prostaty - jednodniowa akcja profilaktyczna

Z okazji Europejskiego Dnia Prostaty przygotowaliśmy specjalną akcję profilaktyczną. Tylko 15 września oferujemy w obniżonej cenie badanie 4k.

Badanie wykrywające raka prostaty

Badanie umożliwia nieinwazyjną ocenę ryzyka raka prostaty. Ponadto, wykazuje większą czułość niż standardowe badania przesiewowe oraz umożliwia ocenę ryzyka zachorowania w perspektywie do 20 lat, u wszystkich mężczyzn powyżej 40 roku życia.

Jakie badania są wykonywane?

W próbce krwi pobranej od pacjenta mierzony jest poziom czterech różnych białek, pochodzących z prostaty: całkowitego stężenia PSA, stężenia wolnego PSA, nienaruszonego PSA, ludzkiej peptydazy, związanej z kalikreiną 2. Uzyskane wyniki są wprowadzane do algorytmu obliczeniowego, uwzględniającego również dodatkowe parametry: wiek badanego, wynik badania per rectum (nieobowiązkowo) i informacje o wcześniej przebytej biopsji prostaty, o ile była odnotowana w historii choroby.

Jak kupić e-Pakiet?

Akcja profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI. Aby wziąć udział w akcji, należy skorzystać ze specjalnego kodu: DP2021 który obniża cenę pakietu o 15%. Kod należy wpisać w koszyku podczas zakupów w naszym e-Sklepie.

Ważność vouchera to 90 dni od dnia zakupu.

Sprawdź pakiet badań w e-Sklepie