Światowy Dzień Raka Trzustki 2023– jednodniowa akcja profilaktyczna

Każdego dnia możemy podejmować działania, które wpłyną na poprawę naszego samopoczucia i jakości życia. Dziś szczególnie z okazji Światowego Dnia Raka Trzustki, skupiamy się na edukacji i profilaktyce w tym obszarze. 

Zdrowie to skarb, który trzeba pielęgnować. Dzięki Twojej trosce o siebie i swoich bliskich, możemy razem efektywniej walczyć z ciężkim przeciwnikiem jakim jest rak trzustki. Z myślą o Tobie i Twoich bliskich z okazji Światowego Dnia Raka Trzustki, Diagnostyka przygotowała specjalną akcję profilaktyczną. 21 listopada 2023 r. w naszym e-sklepie, będzie możliwość zakupu e-Pakietu trzustkowego 15% taniej. Pakiet obejmuje lipazę, amylazę i marker nowotworowy CA 19-9, które są istotne w wykrywaniu potencjalnych problemów z trzustką. 

Profilaktyka to klucz do zdrowego i pełniejszego życia, zatroszczmy się o siebie.  

Aby wziąć udział w akcji i zatroszczyć się o swoje zdrowie w koszyku wpisz kod DT2023, obniżający o 15% cenę pakietu e-Pakietu trzustkowego . Po zakupie otrzymasz voucher, który zrealizujesz w jednej z placówek Diagnostyki, znajdziesz je pod tym linkiem. Vouchera nie musisz realizować od razu – badania możesz wykonać np. miesiąc od zakupu pakietu badań. Ponadto, vouchera nie musisz drukować – możesz go pokazać w placówce na telefonie.