Światowy Dzień WZW - jednodniowa akcja profilaktyczna

Z okazji Światowego Dnia Wirusowego Zapalenia Wątroby przygotowaliśmy specjalną akcję profilaktyczną. Tylko 28 lipca oferujemy w obniżonej cenie e-Pakiet wątrobowy.

Pakiet wykrywający schorzenia wątroby

Badania z zestawu pozwalają na ocenę funkcji wątroby i pomoce są w wykryciu wirusów zapalenia wątroby typu B (HBV) i typu C (HCV), prowadzących do upośledzenia czynności tego narządu.

Pakiet może być stosowany również w diagnostyce chorób dróg żółciowych, chorób przewodu pokarmowego, a także w diagnostyce zawału serca.


Jakie badania wchodzą w skład e-Pakietu?

E-Pakiet wątrobowy zawiera: próby wątrobowe, albuminę oraz przeciwciała HBS i HCV.

Pomiar albuminy jest przesiewowym badaniem stanu zapalnego wątroby.

Natomiast próby wątrobowe obejmują pomiar stężenia bilirubiny oraz czterech enzymów: ALT, ASR, ALP i GGTP. Wzrost aktywności ALT i AST świadczy o uszkodzeniu komórek wątroby w wyniku ostrych i przewlekłych chorób wątroby. Wzrost aktywności GGTP i ALP o możliwości niedrożności dróg żółciowych.

Jedną z przyczyn wzrostu stężenia enzymów wątrobowych może być też infekcja wirusami zapalenia wątroby: HBV i HCV, która jest weryfikowana przez pomiar stężenia przeciwciał dla antygenów obu wirusów: anty-HBS i anty-HBV.


Jak kupić e-Pakiet?

Akcja profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI. Aby wziąć udział w akcji, należy skorzystać ze specjalnego kodu: DW2021, który obniża cenę pakietu o 15%. Kod należy wpisać w koszyku podczas zakupów w naszym e-Sklepie.

Ważność vouchera to 90 dni od dnia zakupu.


Sprawdź pakiet badań w e-Sklepie