Wróć do wszystkich punktów pobrań w mieście: Gdynia

Punkt Pobrań Diagnostyki
Gdynia, ul. Wejherowska 59

Badania podstawoweBadania podstawowe
SARS CoV-2 badania serologiczneSARS CoV-2 badania serologiczne
Realizuje e-commerce

Dane kontaktowe

Lokalizacja

81-049 Gdynia, ul. Wejherowska 59

Punkt Pobrań Diagnostyki – Gdynia, ul. Wejherowska 59

Godziny otwarcia

Poniedziałek

06:30 - 14:00

Wtorek

06:30 - 14:00

Środa

06:30 - 14:00

Czwartek

06:30 - 14:00

Piątek

06:30 - 14:00

Pobieranie materiału:

Poniedziałek

do 13:30

Wtorek

do 13:30

Środa

do 13:30

Czwartek

do 13:30

Piątek

do 13:30

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Wejherowska 59 Gdynia

Czy w Twoim kalendarzu regularnie pojawia się czas na badania krwi i moczu? To bardzo ważne, aby co kilka miesięcy odwiedzić Punkt Pobrań Diagnostyki i wykonać przynajmniej podstawowe badania. Dzięki temu dowiesz się, czy w Twoim organizmie nie zachodzą niepokojące zmiany, co da Ci komfort oraz bezpieczeństwo.

 

Jeśli mieszkasz bądź pracujesz w Gdyni lub często odwiedzasz to miasto, czeka tam na Ciebie Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Wejherowska 59 Gdynia. Placówka mieści się tuż obok sklepu ze sprzętem medycznym, a na miejsce dotrzesz zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Jeśli wybierzesz drugi środek transportu, w okolicy bez problemu znajdziesz miejsce parkingowe.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Wejherowska 59 Gdynia - godziny otwarcia

Punkt Pobrań Gdynia otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 06:30-14:00. Materiały przyjmowane są w tych samych dniach do godziny 13;30, dlatego nawet przed pracą czy szkołą zdążysz wykonać badania. Placówka została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, a na miejscu czeka na Ciebie wykwalifikowany personel. Nasi eksperci zadbają o Twój komfort podczas pobierania materiałów, podpowiedzą, jaki pakiet badań wybrać oraz jak się do nich przygotować. Nasza placówka przyjmuje nie tylko dorosłych, ale również dzieci.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Wejherowska 59 Gdynia - jakie badania realizuje?

A jakie badania realizuje Punkt Pobrań ul. Wejherowska 59 Gdynia? Na miejscu wykonasz morfologię krwi, badanie ogólne moczu, kału, sprawdzisz poziom hormonów, witamin i minerałów, czy grupę krwi.

Placówka oferuje pakiety badań dedykowane cukrzykom, kobietom w ciąży, alergikom, czy osobom, które zmagają się z zaburzeniami płodności. Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Wejherowska 59 Gdynia wykonuje nawet testy na ojcostwo i pokrewieństwo, pozwala zbadać genetyczne podłoże chorób oraz predyspozycje do nich, czy obecność chorób przenoszonych drogą płciową. W Punkcie Pobrań ul. Wejherowska 59 Gdynia zrobisz też testy na obecność lub brak przeciwciał po przebyciu choroby COVID-19 – test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG oraz badania serologiczne SARS CoV-2.

Punkt Pobrań ul. Wejherowska 59 Gdynia realizuje nawet zamówienia e-commerce. Bez wychodzenia z domu możesz przez Internet zakupić wybrane badanie czy cały pakiet, a materiał pobrać na miejscu w placówce. Warto śledzić aktualne promocje na stronie diag.pl, a voucher możesz zakupić nie tylko dla siebie, ale i bliskiej osoby jako prezent. Online możesz również sprawdzić wyniki badań, a nawet skonsultować je z lekarzem.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Wejherowska 59 Gdynia to tylko jeden z wielu adresów w tym mieście, gdzie możesz wykonać nasze badania. Sprawdź lokalizację pozostałych placówek i odwiedź Punkt Pobrań Diagnostyki, aby zadbać o swoje zdrowie!