Punkty Pobrań w Gdynia

Filtry:

Testy na koronawirusa w Gdyni

Chcesz zrobić testy na koronawirusa? W wybranych placówkach Diagnostyki w Gdyni wykonujemy badania na koronawirusa przy użyciu testów serologicznych i genetycznych. Badania serologiczne identyfikują przeciwciała anty-SARS-CoV-2, oznaczenie przeciwciał następuje w sposób jakościowy (test kasetkowy) lub półilościowy (test serologiczny). Jednak testy serologiczne, nie potwierdzają ani nie wykluczają zakażenia wirusem SARS-COV-2. Dlatego możesz również wybrać test molekularny, który wykrywa obecność materiału genetycznego koronawirusa w organizmie. Wykonasz go w specjalnie stworzonym do tego punkcie Drive&Go-Thru. Dowiedz się, gdzie zrobisz taki test na koronawirusa w Gdyni.

Badania krwi w Gdyni

Gdynia to kolejne miasto w województwie pomorskim, w którym można znaleźć oddział firmy Diagnostyka. Strona diag.pl zawiera wszystkie informacje na temat możliwości wykonania badania krwi w Gdyni. Oferujemy też szeroki wybór badań laboratoryjnych, a wiele z nich dostępnych jest bez skierowania lekarskiego. W każdej naszej placówce zostaniesz profesjonalnie i uprzejmie obsłużony. Przydatne informacje na temat przygotowania się do badania krwi znajdziesz tutaj.

Badania kału w Gdyni

W oddziałach Diagnostyki w Gdyni wykonasz też badania kału. W tym celu skontaktuj się z jedną z naszych placówek. Informacje kontaktowe znajdziesz powyżej. Możesz zamówić badanie przez internet lub zadzwonić i umówić się osobiście.

Badania moczu w Gdyni

Szukasz miejsca do wykonania badania moczu w Gdyni? Spośród dostępnych na tej stronie oddziałów Diagnostyki wybierz jeden i skontaktuj się z nim. Zwróć też uwagę na atrakcyjne pakiety w skład których wchodzi badanie moczu.

Badania genetyczne w Gdyni

Badania genetyczne w Gdyni to kolejna usługa, którą możesz wykonać w oddziale Diagnostyki. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły oferty i umówić się na wybrane badanie. Informacje kontaktowe znajdziesz na tej stronie.