Punkty Pobrań w Gdynia

Filtry:

Laboratorium medyczne w Gdyni

Chcesz wykonać badania w Gdyni, ale nie możesz zdecydować się, którą placówkę wybrać? Odwiedź dogodne laboratorium medyczne w Gdyni sieci Diagnostyka. W naszej ofercie posiadamy zarówno badania podstawowe, jak i wymazy mikrobiologiczne, seminogram oraz badania genetyczne, które dostępne są w wybranych punktach Diagnostyki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych badań, wybierz laboratorium medyczne w Gdyni z powyższej listy i skontaktuj się z nim telefonicznie lub mailowo.

Profilaktyka 40 PLUS w Gdyni

Chcesz wykonać darmowe badania w ramach programu Profilaktyka 40 PLUS w Gdyni? W placówkach Diagnostyki w Gdyni realizujemy badania krwi, kału i moczu, które wchodzą w zestaw badań profilaktycznych kierowanych do kobiet i mężczyzn po 40. roku życia. Akcja Profilaktyka 40 PLUS w Gdyni ma na celu wsparcie budowania świadomości zdrowotnej. Aby dowiedzieć się, jak wziąć udział w akcji, skontaktuj się z wybranym punktem Diagnostyki w Gdyni.

Badania krwi w Gdyni

Strona diag.pl zawiera wszystkie informacje na temat możliwości wykonania badania krwi w Gdyni. Oferujemy szeroki wybór badań laboratoryjnych, a także kompleksowych pakietów diagnostycznych. W każdej naszej placówce zostaniesz profesjonalnie i uprzejmie obsłużony. Przydatne informacje na temat przygotowania się do badania krwi znajdziesz tutaj.

Badania kału w Gdyni

W oddziałach Diagnostyki w Gdyni wykonasz też badania kału. W tym celu skontaktuj się z jedną z naszych placówek. Informacje kontaktowe znajdziesz powyżej. Możesz zamówić badanie przez internet lub zadzwonić i omówić szczegóły badania kału w Gdyni. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania moczu w Gdyni

Szukasz miejsca do wykonania badania moczu w Gdyni? Spośród dostępnych na tej stronie oddziałów Diagnostyki wybierz jeden i skontaktuj się z nim. Zwróć też uwagę na atrakcyjne pakiety, w skład których wchodzi badanie moczu. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Gdyni

Badania genetyczne w Gdyni to kolejna usługa, którą możesz wykonać w oddziale Diagnostyki. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły oferty i umówić się na wybrane badanie. Informacje kontaktowe znajdziesz na tej stronie.