Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Kraków, al. Kijowska 12

Badania podstawowe
Badania podstawowe
Wymazy ginekologiczne
Wymazy ginekologiczne
Pozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieli
Pozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieli

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 14:30

Wtorek

07:00 - 14:30

Środa

07:00 - 14:30

Czwartek

07:00 - 14:30

Piątek

07:00 - 14:30

Sobota

07:00 - 12:00


Pobieranie materiału:

Poniedziałek

do 14:00

Wtorek

do 14:00

Środa

do 14:00

Czwartek

do 14:00

Piątek

do 14:00

Sobota

do 11:30


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Kraków, al. Kijowska 12

Dane kontaktowe

Telefon:799 399 360

Infolinia Centralna

Adres e-mail:

bokKrakow@diag.pl

Informacje z placówki

Pacjentów ze skierowaniami zapraszamy od pn. do pt.

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki, al. Kijowska 12 Kraków

Punkt Pobrań Diagnostyki al. Kijowska 12 Kraków, pozwala wykonać test kasetkowy oraz badania serologiczne na obecność SARS CoV-2 IgM IgG. Oprócz tego w placówce można wykonać wszystkie niezbędne wymazy ginekologiczne oraz pozostałe wymazy z gardła, nosa i gardzieli. Ponadto Punkt Pobrań (Kraków) przystąpił do programu „Profilaktyka 40 PLUS”, w ramach którego można wykonać profilaktyczne badania przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Punkt Pobrań Diagnostyki al. Kijowska 12 Kraków - godziny otwarcia

Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 07:00 - 14:30, natomiast w soboty od 07:00 do 12:00. Warto pamiętać, że wejście do budynku znajduje się od ulicy Lea.

Punkt Pobrań (al. Kijowska 12 Kraków) - jakie badania realizuje?

Punkt Pobrań w Krakowie realizuje badania w ramach programu „Profilaktyka 40 PLUS”, aby zachęcić osoby dorosłe do regularnego kontrolowania swojego stanu zdrowia w czasie pandemii. Dzięki temu można wykryć poważne choroby już we wczesnym stadium rozwoju. Tym samym zyskujemy czas na odpowiednie leczenie i zapobiegamy pojawieniu się powikłań.

W związku z programem Punkt Pobrań (al. Kijowska 12, Kraków) przygotował specjalną ofertę na dodatkowe badania profilaktyczne z 25% rabatem. Pragniemy jednak zaznaczyć, że promocja na dodatkowe badania obowiązuje wyłącznie w dniu realizacji badań z programu „Profilaktyka 40 PLUS”.

Badania uzupełniające z rabatem obowiązują poniższe parametry:

  • TSH,
  • fT4,
  • HBsAg,
  • przeciwciała anty - HCV,
  • witamina D,
  • przeciwciała neutralizujące anty-SARS-CoV-2.
Ważne jest, aby wykonywać regularnie badania tarczycy, ponieważ wpływa on na kondycję całego organizmu. Bardzo często jest spotykana niedoczynność lub nadczynność tarczycy, które prowadzą do poważnych następstw ogólnoustrojowych. Punkt Pobrań Diagnostyki pozwala skontrolować ilość witaminy D, której niedobór dotyczy ponad połowy Polaków. Jest ona niezbędna nie tylko dla mocnych kości, ale również w badaniach wykazano korelacje między obniżonym stężeniem witaminy D a nadciśnieniem, otyłością, cukrzycą typu II, miażdżycą lub zespołem metabolicznym.

Punkt Pobrań Diagnostyki, al. Kijowska 12, Kraków to doskonały adres, jeśli chcesz wykonać podstawowe badania oraz badania profilaktyczne w ramach programu „Profilaktyka 40 PLUS” wystarczy, że przyjdziesz do naszej placówki, jaką jest Punkt Pobrań, al. Kijowska 12 Kraków. Przed wizytą, należy się zarejestrować i uzyskać odpowiednie skierowanie, w tym celu wypełnij ankietę umieszczoną i Internetowym koncie Pacjenta lub skorzystaj z pomocy konsultanta. Poczekaj na wystawienie e-skierowania i wraz z nim udaj się do naszej placówki. Pamiętaj, aby mieć przy sobie dokument tożsamości!