Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Kraków, ul. Wielicka 72

Badania podstawowe
Badania podstawowe
Przyjazny dzieciom
Przyjazny dzieciom
Pozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieli
Pozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieli

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 17:30

Wtorek

07:00 - 17:30

Środa

07:00 - 17:30

Czwartek

07:00 - 17:30

Piątek

07:00 - 17:30

Sobota

07:30 - 12:00


Pobieranie materiału:

Poniedziałek

do 17:00

Wtorek

do 17:00

Środa

do 17:00

Czwartek

do 17:00

Piątek

do 17:00

Sobota

do 11:30


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Kraków, ul. Wielicka 72

Dane kontaktowe

Telefon:799 399 360

Infolinia Centralna

Adres e-mail:

bokKrakow@diag.pl

Informacje z placówki

Pacjentów ze skierowaniami zapraszamy od pn. do pt.

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki Wielicka 72 Kraków

Nie ma nic cenniejszego od naszego zdrowia. Nie warto na nim oszczędzać swojego czasu! Dotyczy to zarówno Ciebie, jak i Twoich bliskich. Nasz Punkt Pobrań Diagnostyki powstał dla pacjentów, którzy regularne badania profilaktyczne stawiają na pierwszym miejscu. Poza tym przyjmujemy osoby, które chorują przewlekle i wymagają stałej kontroli pewnych parametrów. Dbamy zarówno o tych, którzy odczuwają pewne symptomy ze strony swojego organizmu, jak i pacjentów o świetnym samopoczuciu. Nasz Punkt Pobrań Diagnostyki Wielicka 72 Kraków to miejsce, w którym pracuje doświadczony personel. Dzięki temu w miłej atmosferze wykonasz badania, a także będziesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Punkt Pobrań Diagnostyki Wielicka 72 Kraków - jakie badania realizuje?

Wszystkie badania, które znajdziesz w naszej ofercie to odpowiedź na oczekiwania pacjentów. Właśnie dlatego do wyboru masz nie tylko konkretne parametry, ale także gotowe e-pakiety. To specjalnie opracowane zestawy badań przez naszych lekarzy oraz diagnostów. W ten sposób możesz skontrolować swoje zdrowie, w oparciu np. o wiek albo konkretny problem, ale nie tylko. Voucher wręczysz swojemu bliskiemu np. jako prezent. Następnie wystarczy odwiedzić nasz punkt pobrań. Kraków to nie jest jedyne miasto, w którym działamy. Dzięki temu możesz też odwiedzić naszą placówkę, która znajduje się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

Na stronie internetowej znajdziesz też wszelkie informacje na temat tego, jak przygotować się do wizyty w placówce. Nie zapomnij też o skierowaniu, jeśli jest ono niezbędne do wykonania konkretnego badania.

Punkt Pobrań Wielicka 72 Kraków to miejsce, w którym wykonasz wiele badań. To nie tylko morfologia krwi, kontrola moczu i kału czy też poziomu witamin i minerałów. To także szeroki zakres, jeśli chodzi o parametry ważne w chorobach przewodu pokarmowego, tarczycy czy sercowo-naczyniowych. Wykonujemy testy kasetkowe SARS CoV-2 IgM IgG i badania serologiczne w kierunku identyfikacji przeciwciał specyficznych dla koronawirusa. Nasza działalność ma na celu troskę o zdrowie naszych pacjentów, stąd też katalog jest odpowiedzią na ich oczekiwania.

W naszej placówce realizujemy program Profilaktyka 40 PLUS. Skierowany jest do kobiet i mężczyzn po 40. roku życia, którzy chcą wykonać badania diagnostyczne. Gwarantujemy pełne zaangażowanie oraz komfort podczas realizacji programu. Nasz Punkt Pobrań Wielicka 72 Kraków to także miejsce przyjazne dzieciom.

Kiedy zdecydujesz się na konkretne badania albo e-pakiet, wystarczy, że zrealizujesz zamówienie na stronie internetowej. Opłatę można uiścić online albo w placówce. Ponadto wyniki będą dostępne przez internet lub stacjonarnie, w zależności od Twoich potrzeb.

Punkt Pobrań Diagnostyki Wielicka 72 Kraków - godziny otwarcia

Placówka w Krakowie jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:30, jednak materiał do badań pobieramy do godziny 17:00. Mamy czynne również w soboty, od 7:30 do 12:00. Materiał pobieramy do godziny 11:30.