Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Łódź, ul. Limanowskiego 104

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 11:00

Wtorek

08:00 - 11:00

Środa

08:00 - 11:00

Czwartek

08:00 - 11:00

Piątek

08:00 - 11:00


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Łódź, ul. Limanowskiego 104

Dane kontaktowe

Telefon:663 688 518


Adres e-mail:

bokLodz@diag.pl

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki — Łódź ul. Limanowskiego 104

Punkt Pobrań Diagnostyki na ulicy Limanowskiego 104 w Łodzi zapewnia klientom dostęp do kompleksowych badań serologicznych w kierunku SARS CoV-2. W punkcie wykonasz test  na obecność przeciwciał SARS CoV-2. Ich obecność pozwoli Ci określić czy miałeś kontakt z wirusem, czy też udało Ci się go uniknąć. Badania przeprowadzane są komercyjnie bez skierowania z Narodowego Funduszu Zdrowia. Placówka Diagnostyki ul. Limanowskiego 104 jest czynna od poniedziałku do piątku. Przed wykonaniem badania konieczny jest wcześniejszy zakup oraz umówienie terminu. Placówka w Łodzi nie realizuje e-commerce. W punkcie diagnostyki przy ulicy Limanowskiego 104 wykonasz:
  • SARS CoV-2 badania serologiczne ul. Limanowskiego 104 Łódź
  • Obiekt czynny od poniedziałku do piątku ul. Limanowskiego 104 Łódź
Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ul. Limanowskiego 104 w Łodzi wykonywane są na podstawie materiału pobranego z krwi żylnej. Testy serologiczne pozwalają na jakościowe określenie obecności białek w surowicy krwi. W przypadku badań serologicznych SARS CoV-2 są to przeciwciała skierowane przeciwko wirusowi COVID-19. Wykonanie badania pozwala określić czy dana osoba miała kontakt z wirusem, czy też udało się jej uniknąć zachorowania. Czas oczekiwania na wynik może się różnić. Materiał do analizy pobierany jest w warunkach laboratoryjnych z zachowaniem norm obowiązujących w czasie pandemii. Badania można przeprowadzić komercyjnie, bez skierowania NFZ.

Punkt Pobrań Limanowskiego Łódź — godziny otwarcia i kontakt

Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Limanowskiego 104 w Łodzi możesz wykonać od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 11:00. Punkt pobrań na Limanowskiego jest nieczynny w weekendy.
  • Telefon: 663 688 518
  • Adres e-mail: bokLodz@diag.pl
  • Adres placówki: Limanowskiego 104 Łódź

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Limanowskiego 104 Łódź — jak dojechać?

Punkt Łódź znajduje się przy ulicy Limanowskiego, odchodzącej od węzła Alei Włókniarzy i Aleksandrowskiej. Taka lokalizacja sprawia, że w pobliżu placówki diagnostycznej znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej, co ułatwia dojazd autobusem lub tramwajem miejskim. Klientom przyjeżdżającym samochodem, Punkt Diagnostyki Limanowskiego oferuje darmowe miejsca postojowe oraz możliwość skorzystania z ogólnodostępnych parkingów miejskich. Do skorzystania z usług placówki zachęca dogodna lokalizacja i wysoka jakość świadczonych usług.