Filtry:

Punkt Pobrań Diagnostyki
Łódź, ul. Pługowa 51/53

Badania podstawoweBadania podstawowe
Przyjazny dzieciomPrzyjazny dzieciom
Wymazy mikrobiologiczneWymazy mikrobiologiczne

Dane kontaktowe

Telefon:

663 880 339

Adres e-mail:

Lokalizacja

94-238 Łódź, ul. Pługowa 51/53

Punkt Pobrań Diagnostyki – Łódź, ul. Pługowa 51/53
w budynku NZOZ MIKONED I piętro

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 14:30

Wtorek

08:00 - 14:30

Środa

08:00 - 14:30

Czwartek

08:00 - 14:30

Piątek

08:00 - 14:30

Sobota

08:00 - 12:00

Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Pługowa, Łódź

Badania profilaktyczne kontrole nie tylko ratują życie, ale również mają za zadanie chronić organizm przed obniżeniem jakości zdrowia. Dzięki wcześniejszemu wykryciu choroby można zdecydowanie skuteczniej leczyć dane schorzenie oraz zapobiegać dalszemu rozwojowi.  Dzięki badaniom jesteśmy w stanie wykryć, że w naszym organizmie zachodzą zmiany, które mogą przynieść poważne skutki na naszym zdrowiu. Im wcześniej zostanie postawiona diagnoza, tym szybciej można zapobiec dalszym powikłaniom. Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Pługowa, Łódź serdecznie zaprasza!

Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Pługowa 51/53 Łódź - jakie badania realizuje?

Nasz Punkt Pobrań Diagnostyki daje możliwość wykonania podstawowych badań takich jak morfologia krwi, badanie moczu, kału i innych wymazów pobieranych z nosa lub gardła. Wykonujemy również testy kasetkowe oraz badania serologiczne SARS CoV-2, które mają na celu sprawdzenie, czy mieliśmy kontakt z koronawirusem.

Test na koronawirusa polega na identyfikacji przeciwciał IgG i IgM specyficznych dla koronawirusa SARS CoV-2. Materiał do badań jest pobierany głównie z pełnej krwi, ale można go uzyskać również z osocza lub  surowicy. Wykonanie badania zalecane jest głównie osobom zdrowym, które nie mają żadnych objawów infekcji. Stężenie oraz spadek przeciwciał IgG i IgM może być już wykryty po trzech dniach po pojawieniu się objawów. Natomiast pomiar IgG anty SARS CoV -2 jest możliwy u osób z objawami po około 10 dniach.

W przypadku kontaktu z osobą, u której wykryto chorobę SARS CoV-2 warto udać się do naszej placówki, jaką jest Punkt Pobrań, ul. Pługowa, Łódź i wykonać badania, które przyczynią się do określenia czy osoba badana może być nosicielem wirusa. Wynik dodatni może również świadczyć o przebyciu zakażenia w przeszłości (klasa IgG) lub toczącej się infekcji (klasa IgM).

Zachęcamy również do wykonania badań w naszej placówce w okresie ciąży. Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Pługowa, Łódź wykonuje testy prenatalne NIPT. Są to nieinwazyjne badania prenatalne, które polegają na pobraniu krwi od kobiety ciężarnej. Badanie nie wymaga specjalnego przygotowania i nie trzeba być na czczo jak w przypadku większości badań. Służą one przede wszystkim rozpoznaniu wad rozwojowych, nieprawidłowości genetycznych lub poważnych chorób płodu.

Punkt Pobrań ul. Pługowa 51 Łódź - godziny otwarcia

Punk Pobrań, Łódź to również placówka przyjazna dzieciom, w której jest realizowany system e-commerce. Punkt Pobrań, ul. Pługowa, Łódź jest otwarty nie tylko od poniedziałku do piątku, ale również w weekendy. Można u nas wykonać badania codziennie w godzinach od 08:00 do 14:30. Natomiast w soboty zapraszamy w godzinach od 08:00 do 12:00.