Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Łódź, ul. Zielona 29

Badania podstawowe
Badania podstawowe
Przyjazny dzieciom
Przyjazny dzieciom
Pozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieli
Pozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieli

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 13:00

Wtorek

08:00 - 13:00

Środa

08:00 - 13:00

Czwartek

08:00 - 13:00

Piątek

08:00 - 13:00

Sobota

08:00 - 12:00


Pobieranie materiału:

Poniedziałek

do 12:30

Wtorek

do 12:30

Środa

do 12:30

Czwartek

do 12:30

Piątek

do 12:30


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Łódź, ul. Zielona 29

Dane kontaktowe

Telefon:695 890 192


Adres e-mail:

bokLodz@diag.pl

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Zielona, Łódź

Badania profilaktyczne są niezwykle ważne, ponieważ dzięki nim można wykryć chorobę już we wczesnym stadium, a tym samym uniknąć długotrwałego. Czasami się zdarza, że nieskuteczne leczenie jest skutkiem zbyt późno postawionej poprawnej diagnozy, właśnie przez brak odpowiednich badań. Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Zielona, Łódź zachęca do regularnego wykonywania badań, aby nie przeoczyć początkowo drobnych problemów związanych ze zdrowiem i zareagować odpowiednio wcześnie. Profesjonalnie wykonane analizy przez zespół naszych fachowców mogą pomóc w porę podjąć prawidłową terapię.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Zielona Łódź - jakie badania realizuje?

W Polsce powstało wiele punktów diagnostycznych, w których można wykonać wszelkiego rodzaju badania. Jednym z nich jest Punkt Pobrań, ul. Zielona (Łódź). Placówka oprócz podstawowych badań takich jak morfologia krwi, badanie kału czy moczu wykonuje również bardzo istotne w ostatnim czasie badania serologiczne i testy kasetowe SARS CoV-2. Dzięki tym podstawowym badaniom można w szybki sposób określić, czy osoba badana miała kontakt z koronawirusem. Wynik dodatni badania może świadczyć o zakażeniu w SARS CoV-2 przeszłości, a odpowiadają za to przeciwciała klasy IgG. Natomiast przeciwciała klasy IgM służą do określenia stanu, jeśli pacjent jest w trakcie toczącej się infekcji.

Podstawowe badania krwi, moczu i kału, należy wykonywać na czczo. Mocz do analizy pobiera się zaraz po spoczynku nocnym do czystego, jednorazowego pojemnika. Pojemnik należy opisać imieniem, nazwiskiem oraz datą urodzenia. Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Zielona, Łódź zaleca, aby przed pobraniem moczu spożywać głównie płyny. Dieta powinna być umiarkowana i zwyczajowa. Należy powstrzymać się od stosunków płciowych dzień przed badaniem oraz od intensywnego wysiłku fizycznego. Warto wiedzieć, że kobiety powinny unikać badania w okresie 2 dni poprzedzających menstruację do 2 dni po jej zakończeniu.

Punkt Pobrań Diagnostyki w Łodzi to placówka, która podąża za rozwojem, dlatego realizuje program e-commerce. Dzięki temu można w prosty sposób zrealizować najpotrzebniejsze usługi za pośrednictwem Internetu. Nie musisz kontaktować się osobiście jeśli chcesz odebrać wyniki, ponieważ Punk Pobrań, Łódź udostępnia je na indywidualnym Koncie Pacjenta.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Zielona Łódź - godzina otwarcia

Punkt Pobrań, ul. Zielona, Łódź działa codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 13:00. Natomiast w soboty jest otwarty w godzinach od 08:00 do 12:00. Placówka jest przyjazna dzieciom, dlatego można w niej również łatwo wykonać wszystkie najpotrzebniejsze badania dla najmłodszych w przyjemnej atmosferze.