Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Lublin, ul. Onyksowa 12

Badania podstawowe
Badania podstawowe
Pozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieli
Pozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieli
SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz
SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 14:30

Wtorek

08:00 - 14:30

Środa

08:00 - 14:30

Czwartek

08:00 - 14:30

Piątek

08:00 - 14:30


Pobieranie materiału:

Poniedziałek

do 14:00

Wtorek

do 14:00

Środa

do 14:00

Czwartek

do 14:00

Piątek

do 14:00


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Lublin, ul. Onyksowa 12

Dane kontaktowe

Telefon:799 366 566


Adres e-mail:

bokLublin@diag.pl

Informacje z placówki

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki - Lublin Onyksowa 12

Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Onyksowej 12 w Lublinie oferuje pełen zakres badań laboratoryjnych w kierunku SARS CoV-2 oraz badanie serologiczne na SARS CoV-2. Możesz także skorzystać ze świadczeń realizowanych w ramach programu Profilaktyka 40 Plus. Za badania możesz zapłacić na miejscu lub skorzystać z pakietów badań kupionych w e-sklepie. Do zakupów i umawiania terminów online zachęcają liczne akcje promocyjne organizowane przez właściciela placówki. Placówka oferuje:
  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy Onyksowa 12 Lublin
  • SARS CoV-2 badania serologiczne Onyksowa 12 Lublin
  • Realizacja programu Profilaktyka 40 PLUS Onyksowa 12 Lublin
  • Realizacja e-commerce Onyksowa 12 Lublin
Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Onyksowej 12 w Lublinie polega na jakościowym oznaczeniu przeciwciał  anty-SARS-Cov-2 IgM IgG. Wykonuje się go aby potwierdzić przebyte zakażenie.

Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Onyksowej 12 w Lublinie wykonywane są z krwi żylnej i mają formę testu płytkowego. Oznaczenie w przypadku obu testów jest wykonywane metoda jakościową: wynik jest pozytywny lub negatywny.

Program Profilaktyka 40 PLUS w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Onyksowej 12 w Lublinie to pakiet badań, którego celem jest profilaktyczna diagnostyka w zakresie najczęściej występujących problemów zdrowotnych po 40 roku życia.  Badania są bezpłatne i pozwalają na wczesne wykrycie nieprawidłowości oraz szybkie podjęcie leczenia. W ramach pakietu można wykonać m.in.  morfologię. pomiar ciśnienia tętniczego, pomiar stężenia cholesterolu, badanie ogólne moczu oraz ocenę miarowości rytmu serca.

Punkt Pobrań Onyksowa Lublin - godziny otwarcia i kontakt

Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Onyksowej 12 wykonasz od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 12:00. Na badania możesz umówić się na miejscu, korzystając z telefonu lub pisząc na adres mailowy: Pakiet badań możesz kupić również korzystając z oferty dostępnej online. Zakup badań drogą e-commerce pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz skorzystać z licznych promocji organizowanych przez korporację Diagnostyka.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Onyksowa 12 Lublin - jak dojechać?

Punkt Lublin zlokalizowany jest nieopodal alei Jana Pawła II będącej, jedną z główny artylerii miasta. Łatwo dojedziesz tu za pomocą publicznego transportu autobusowego lub tramwajowego. Punkt Diagnostyki Onyksowa oferuje także swoim klientom ogólnodostępne parkingi z miejscami postojowymi dla samochodów osobowych.