Punkty Pobrań w Białogard

Filtry:

Laboratorium medyczne w Białogardzie

Planujesz wykonać wysokiej jakości badania, ale nie wiesz, gdzie się udać? Wybierz dogodne dla Ciebie laboratorium medyczne w Białogardzie, które należy do sieci Diagnostyki. Wykonasz tam badania krwi, kału, moczu oraz badania genetyczne. Oprócz pojedynczych badań oferujemy także pakiety, które umożliwiają profilaktykę oraz diagnostykę chorób.

Profilaktyka 40 PLUS w Białogardzie

Weź udział w akcji Profilaktyka 40 PLUS w Białogardzie – darmowy pakiet badań dla osób po 40. roku życia wykonasz w wybranych punktach Diagnostyki. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób wziąć udział w programie Profilaktyka 40 PLUS, skontaktuj się z jedną z placówek w Białogardzie.

Badania krwi w Białogardzie

Potrzebne informacje na temat badania krwi w Białogardzie znajdziesz na tej stronie. W placówkach Diagnostyki jest dostępny szeroki wybór badań laboratoryjnych, dostępnych bez skierowania od lekarza, a także pakietów diagnostycznych. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym najbliższym punktem badań. Tutaj przeczytasz o tym, jak odpowiednio przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Białogardzie

W oddziale Diagnostyki w Białogardzie możesz również wykonać badanie kału. Aby to zrobić, skontaktuj się z najbliższą placówką. Wszystkie potrzebne informacje kontaktowe znajdziesz na tej stronie. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania do badań kału. Zapraszamy na badania kału w Białogardzie.

Badania moczu w Białogardzie

W placówkach Diagnostyki w Białogardzie możesz też wykonać badanie moczu, wystarczy, że wybierzesz odpowiednią placówkę i skontaktujesz się z nią. W dniach poprzedzających badanie[ przeczytaj informacje](Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu. ) na temat poprawnego przygotowania się do badania moczu w Białogardzie.

Badania genetyczne w Białogardzie

Firma Diagnostyka wykonuje też badania genetyczne. Tego typu usługi przeprowadzane są również w placówkach w Białogardzie. By poznać szczegóły, z listy oddziałów, wybierz ten, który Cię interesuje. Możesz także skontaktować się z naszymi pracownikami, którzy mogą przedstawić Ci szczegóły na temat tego, jakie badania genetyczne w Białogardzie mogą być realizowane.