Punkty Pobrań w Głogówek

Filtry:

Badania krwi w Głogówku

Chcesz wykonać badania krwi w Głogówku? Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz na tej stronie. Poza badaniem krwi, oddziały diag.pl w Głogówku mają też w swojej ofercie inne badania laboratoryjne. Co ważne tylko niektóre z nich wymagają skierowania od lekarza. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, wystarczy, że skontaktujesz się z wybranym oddziałem. Przed wykonaniem badania krwi dobrze jest zapoznać się z informacjami o tym jak się do niego przygotować. Dowiesz się tego z tego artykułu.

Badania kału w Głogówku

Do najczęściej wykonywanych badań laboratoryjnych należą badania kału. Badania kału w Głogówku wykonasz w punkcie badań Diagnostyki. Powyżej znajdują się dane kontaktowe do naszych placówek, wybierz jedną i skontaktuj się z nią.

Badania moczu w Głogówku

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem badania moczu w Głogówku, wybierz jeden z oddziałów firmy Diagnostyka dostępnych na tej stronie. Nasz personel udzieli Ci wszystkich potrzebnych informacji i zaproponuje dogodny termin badania. Może zainteresują Cię również pakiety badań, w których skład wchodzi badanie moczu.

Badania genetyczne w Głogówku

Placówki Diagnostyki w Głogówku przeprowadzają też badania genetyczne, np. test ojcostwa. Jeśli potrzebujesz skorzystać z takiej usługi, skontaktuj się z wybranym oddziałem.