Punkty Pobrań w Katowice

Filtry:
Zachęcamy do skorzystania z usługi domowego pobrania krwi naszego partnera firmy uPacjenta.pl. Aby zamówić wpisz adres, wybierz badania i znajdź dogodny dla siebie termin.

Laboratorium medyczne w Katowicach

W Katowicach znajduje się kilka placówek firmy Diagnostyka. Na tej stronie internetowej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, by wybrać odpowiednie dla Ciebie laboratorium medyczne w Katowicach. Oferujemy szeroki wybór badań laboratoryjnych oraz pakietów badań. W wybranych punktach wykonasz również zaawansowane badania, takie jak seminogram czy wymaz mikrobiologiczny. By dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z konkretną placówką.

Profilaktyka 40 PLUS w Katowicach

Czy wiesz, że darmowe badania w ramach programu Profilaktyka 40 PLUS w Katowicach wykonasz w wybranych punktach Diagnostyki? Akcja kierowana jest do kobiet i mężczyzn, którzy przekroczyli 40. rok życia i chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie. Aby dowiedzieć się szczegółów na temat uczestnictwa w akcji Profilaktyka 40 PLUS, skontaktuj się z wybraną placówką Diagnostyki.

Badania krwi w Katowicach

Potrzebujesz wykonać badania krwi w Katowicach i szukasz dogodnego punktu? Sprawdź mapkę z oddziałami Diagnostyki w tym mieście. Wykonasz tam podstawowe badania oraz rozbudowane pakiety diagnostyczne, np. dotyczące chorób tarczycy. W każdym oddziale Diagnostyki spotkasz się z miłą i profesjonalną obsługą, która odpowie na Twoje pytania. Informacje na temat poprawnego przygotowania się do badania krwi znajdziesz w tym miejscu.

Badania kału w Katowicach

Badania kału w Katowicach to kolejne z wielu badań laboratoryjnych dostępnych w ofercie firmy Diagnostyka w tym mieście. Jeśli potrzebujesz wykonać badanie kału, skontaktuj się z jedną z naszych placówek. Powyżej znajdziesz ich listę wraz z informacjami kontaktowymi. Zapoznaj się też z materiałami na temat przygotowania do badań kału – znajdziesz je tutaj.

Badania moczu w Katowicach

W każdej z placówek Diagnostyki w Katowicach wykonasz też badania moczu. Wybierz jedną z placówek dostępnych na tej stronie i skontaktuj się z nią telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. Po ustaleniu terminu wizyty warto przeczytać nasz poradnik o przygotowaniu się do badania moczu.

Badania genetyczne w Katowicach

Chcesz dowiedzieć się, gdzie wykonasz badania genetyczne w Katowicach? Ich szeroki wybór oferuje Diagnostyka. Wybrane przez siebie badanie możesz zamówić przez internet lub skontaktować się z najbliższą placówką i ustalić wszystkie szczegóły osobiście.