Punkty Pobrań w Katowice

Filtry:
Zachęcamy do skorzystania z usługi domowego pobrania krwi naszego partnera firmy uPacjenta.pl. Aby zamówić wpisz adres, wybierz badania i znajdź dogodny dla siebie termin.

Badania krwi w Katowicach

W Katowicach znajduje się kilka placówek firmy Diagnostyka. Dzięki temu masz możliwość wykonania badania w dogodnym dla siebie miejscu. Na tej stronie internetowej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat wykonania badania krwi w Katowicach. Oferujemy również szeroki wybór badań laboratoryjnych. Większość z nich nie wymaga skierowania od lekarza. W każdym oddziale Diagnostyki spotkasz się z miłą i profesjonalną obsługą, która odpowie na Twoje pytania. Informacje na temat poprawnego przygotowania się do badania krwi znajdziesz w tym miejscu.

Badania kału w Katowicach

Badania kału w Katowicach to kolejne z wielu badań laboratoryjnych dostępnych w ofercie firmy Diagnostyka w tym mieście. Jeśli potrzebujesz wykonać badanie kału, skontaktuj się z jedną z naszych placówek. Powyżej znajdziesz ich listę wraz z informacjami kontaktowymi. Zapoznaj się też z materiałami na temat przygotowania do badań kału - znajdziesz je tutaj.

Badania moczu w Katowicach

W każdej z placówek Diagnostyki w Katowicach wykonasz też badania moczu. Wybierz jedną z placówek dostępnych na tej stronie i skontaktuj się z nią telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. Po ustaleniu terminu wizyty warto przeczytać nasz poradnik o przygotowaniu się do badania moczu.

Badania genetyczne w Katowicach

Chcesz poznać ofertę badań genetycznych w Katowicach? Ich szeroki wybór oferuje Diagnostyka, możesz zamówić badanie przez internet, na tej stronie, lub skontaktować się z najbliższą placówką i ustalić wszystkie szczegóły osobiście.