Punkty Pobrań w Sompolno

Filtry:

Badania diagnostyczne w Sompolnie

Musisz wykonać badania z krwi, kału lub moczu w Sompolnie? Wybór naszej placówki to najlepsze rozwiązanie. Decydując się na punkty pobrań Diagnostyki, możesz skorzystać z Karty Stałego Klienta, wiążącej się z bonusami: możliwością sprawdzenia wyników badań online oraz korzystnymi zniżkami.

W Sompolnie świadczymy:

  • badania i morfologię krwi - szczegółową ofertę sprawdzisz w naszym e-sklepie, pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu się do badania krwi,
  • badania moczu - badania dostępne są także bez skierowania, przed skorzystaniem z nich prosimy o przeczytanie, jak przygotować próbkę moczu do badań,
  • badania kału,
  • badania genetyczne - w tym także ustalenie ojcostwa,
  • badania nietolerancji i alergii pokarmowej - badanie pozwala przebadać od kilkudziesięciu do 280 składników, oprócz wyników pacjent otrzymuje także zindywidualizowane zalecenia dietetyczne.

Dlaczego warto wybrać punkt w Sompolnie?

Oprócz Karty Stałego Klienta za Diagnostyka - Laboratoria Medyczne przemawia także wysoka jakość usług - stosujemy na co dzień standardy ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO/IEC 27001. Nie musisz korzystać z pojedynczych badań, możesz także wybrać praktyczne pakiety, pozwalające zdiagnozować się pod wybranym kątem. Znajdziesz je w naszym e-sklepie. Pakiety są korzystne cenowo.