Punkty Pobrań w Strzelce Krajeńskie

Filtry:

Badania krwi w Strzelcach Krajeńskich

Na terenie Strzelec Krajeńskich oferujemy pełny zakres badań krwi, także bez skierowania. Aby przeprowadzić badanie należy odwiedzić punkt pobrań w godzinach porannych. Filtry pomogą Ci ustalić, czy dana placówka wykonuje interesujące Cię badania. Sprawdź jak przygotować się do badania krwi. Badanie możesz także zakupić w sklepie.

Badania moczu w Strzelcach Krajeńskich

Jeśli interesują Cię badania moczu i kału w Strzelcach Krajeńskich, wybierz jedną z placówek Diagnostyki powyżej. Warto także przeczytać poradnik dotyczący pobierania moczu na badania ogólne. Listę dostępnych badań sprawdzisz w naszym sklepie. W punkcie pobrań uzyskasz także Kartę Stałego Klienta - zapytaj o nią w czasie badania.

Badania nietolerancji pokarmowych w Strzelcach Krajeńskich

W punktach w Strzelcach Krajeńskich wykonujemy także badanie nietolerancji pokarmowych, uzależnionych od przeciwciał IgG i igG4. Test wykonywany jest z krwi, największy pakiet uwzględnia obecnie prawie 300 składników. Do wyników dołączony jest zindywidualizowany komentarz i zalecenia dietetyczne.

Badania genetyczne w Strzelcach Krajeńskich

Diagnostyka oferuje szeroki zakres badań genetycznych. Takie badania wykonywaną są w każdej niemal placówce Diagnostyki. Do najpopularniejszych testów genetycznych należy diagnostyka celiakii oraz ustalenie ojcostwa.