Punkty Pobrań w Świecie

Filtry:

Laboratorium medyczne w Świeciu

Chcesz profilaktycznie wykonać badania i zastanawiasz się, które laboratorium medyczne w Świeciu wybrać? Udaj się do jednego z punktów Diagnostyki w swoim mieście – wykonasz tam badania krwi, kału, moczu, a także badania genetyczne. Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nami – dane kontaktowe znajdują się powyżej.

Profilaktyka 40 PLUS w Świeciu

Zatroszcz się o swoje zdrowie i weź udział w akcji Profilaktyka 40 PLUS w Świeciu. Używając filtrów na mapie powyżej, znajdziesz punkt Diagnostyki, który realizuje badania w ramach programu profilaktycznego. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów, skontaktuj się z naszymi pracownikami.

Badanie krwi w Świeciu

Musisz wykonać badania krwi w Świeciu? Zapraszamy do naszego punktu pobrań w godzinach pracy. Do wykonania większości badań nie jest wymagane skierowanie. Ofertę oraz informacje o poszczególnych badaniach znajdziesz w naszym e-Sklepie. Przed wykonaniem diagnostyki należy zapoznać się z poradnikiem: jak przygotować się do badania krwi.

Badania moczu w Świeciu

Nasz punkt pobrań w Świeciu zajmuje się także badaniami moczu. Jest to jedno z częściej zlecanych badań, pomocne do diagnozowania wielu chorób. Przed pobraniem próbki do badania należy przeczytać, jak przygotować się do badania moczu. Przeczytaj materiały i odwiedź nas, by wykonać badania moczu w Świeciu.

Badania kału w Świeciu

W placówkach Diagnostyki w Świeciach możesz też zlecić wykonanie badania kału. Wystarczy, że skontaktujesz się jedną z naszych placówek. Informacje kontaktowe znajdują się powyżej. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania do badań kału. Ułatwi Ci to zaplanowanie badania kału w Świeciu.

Badania genetyczne w Świeciu

W naszym punkcie pobrań w Świeciu zlecisz także różnorakie badania genetyczne, między innymi ustalenie ojcostwa. Aby sprawdzić, jakie badania genetyczne w Świeciu są dostępne, skorzystaj z katalogu, podając swoją lokalizację.

Badania nietolerancji pokarmowej w Świeciu

Badanie nietolerancji pokarmowej, zależnych od przeciwciał IgG i igG4, pozwala sprawdzić od kilkudziesięciu do prawie trzystu składników. Do wyników załączamy komentarz oraz zalecenia dietetyczne. Jeśli chcesz wykonać badanie na nietolerancję pokarmową - odwiedź nasz e-sklep i zamów wybrany pakiet w korzystnej cenie.