Punkty Pobrań w Torzym

Filtry:

Badania krwi w Torzymiu

Jeśli zadajesz sobie pytanie, czy w naszym punkcie pobrań w Torzymiu wykonasz badanie krwi? Odpowiedź brzmi tak. Informacje na temat pełnej oferty uzyskasz na miejscu. Diagnostyka oferuje szeroki wybór badań krwi, wiele z nich dostępnych jest bez skierowania. Tutaj przeczytasz o tym jak odpowiednio przygotować się do badania krwi.

Badania moczu w Torzymiu

Poszukujesz punktu, gdzie można wykonać badania moczu w Torzymiu? Doskonałym wyborem są placówki Diagnostyki. Na miejscu czeka na Ciebie pomocny personel. Aby odpowiednio pobrać próbkę do badań, przeczytaj poradnik o przygotowaniu się do badania moczu.

Badania genetyczne w Torzymiu

Być może interesują Cię badania genetyczne w Torzymiu? Możesz zamówić takie badania online lub odwiedzić punkt pobrań w godzinach pracy. Badania genetyczne pozwalają zdiagnozować niektóre choroby lub ustalić ojcostwo albo stopień pokrewieństwa.

Badania nietolerancji pokarmowej w Torzymiu

Laboratoria Diagnostyki w Torzymiu wykonują badania w kierunku nietolerancji pokarmowych zależnych od przeciwciał IgG i igG4. Testy IMMUNOdiagDIETA wykonywane są z krwi, sprawdzają nietolerancje od kilkudziesięciu do kilkuset (obecnie 280) składników wywołujących nietolerancje pokarmowe. Obniżone ceny na pakiety badań znajdziesz w naszym e-sklepie.