Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Wieliczka, ul. Sienkiewicza 33

Badania podstawowe
Badania podstawowe
Przyjazny dzieciom
Przyjazny dzieciom
Wymazy ginekologiczne
Wymazy ginekologiczne

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 15:00

Wtorek

07:00 - 15:00

Środa

07:00 - 15:00

Czwartek

07:00 - 15:00

Piątek

07:00 - 15:00

Sobota

08:00 - 12:00


Pobieranie materiału:

Poniedziałek

do 14:00

Wtorek

do 14:00

Środa

do 14:00

Czwartek

do 14:00

Piątek

do 14:00

Sobota

do 11:30


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Wieliczka, ul. Sienkiewicza 33

Dane kontaktowe

Telefon:799 399 360

Infolinia Centralna

Adres e-mail:

bokKrakow@diag.pl

Informacje z placówki

Pacjentów ze skierowaniami zapraszamy od pn. do pt.

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki Sienkiewicza 33 Wieliczka

Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich, zamów badania i odwiedź Punkt Pobrań Diagnostyki Sienkiewicza 33 Wieliczka. W tym miejscu możesz liczyć na miłą obsługę, a także profesjonalne podejście do każdego pacjenta. Wykonujemy popularne badania moczu, morfologię krwi, a także diagnozujemy specjalistyczne parametry, jeśli chorujesz na coś przewlekle. W opisie każdego pakietu znajdziesz też informację, czy potrzebujesz skierowanie od lekarza na jego zrealizowanie. Dzięki naszemu szerokiemu katalogowi, wybierzesz e-pakiet dopasowany do swoich potrzeb. W ten sposób możesz nie tylko zadbać o profilaktykę, ale także uchronić się przed ryzykiem ciężkich powikłań poważnych chorób. Zrób to dla siebie i swoich bliskich.

Punkt Pobrań Diagnostyki Sienkiewicza 33 Wieliczka - jakie badania realizuje?

Punkt Pobrań Diagnostyki, w którym solidnie i w pełni profesjonalnie zadbamy o Twoje zdrowie. Realizujemy program Profilaktyka 40 Plus. Placówka jest w pełni przyjazna dzieciom. Wykonujemy nie tylko podstawowe badania krwi, ale także wymazy ginekologiczne oraz z gardła, nosa i nosogardzieli. Ze względu na wyjątkową sytuację związaną z pandemią, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów. W związku z tym realizujemy testy kasetkowe SARS CoV-2 IgM IgG oraz badania serologiczne SARS CoV-2. Przeprowadzamy testy, które mają na celu identyfikację przeciwciał IgM specyficznych dla koronawirusa.

Zapoznaj się z naszym katalogiem badań, dokonaj zakupu, a następnie odwiedź Punkt Pobrań Sienkiewicza 33 Wieliczka. Wybór konkretnego pakietu oraz zapłata odbywa się w pełni online. Możesz zdecydować się na badania dotyczące jednego problemu, a także z atrakcyjnych pakietów. Te dopasowane są do indywidualnych oczekiwań, np. osób z niską odpornością, po przejściu infekcji, chorych na tarczycę. W naszej ofercie znajdziesz też e-pakiety, które odpowiadają potrzebom każdego pacjenta. Dzięki nim można dokonać ogólnej oceny stanu organizmu wraz z pomocą lekarza prowadzącego. Ponadto Punkt Pobrań Sienkiewicza 33 Wieliczka to miejsce, w którym wykonasz badania krwi, moczu oraz diagnostyki zaburzeń płodności.

Każde badanie lub wybrany e-pakiet jest dokładnie opisany na naszej stronie internetowej. W ten sposób odpowiednio się do niego przygotujesz. Cała procedura zamówienia badań nie trwa długo. Dowiesz się też, jaka placówka najbliżej Twojego miejsca zamieszkania je wykonuje. Co więcej, e-pakiety są doskonałym pomysłem na prezent. W ten sposób zadbasz o zdrowie i samopoczucie swoich bliskich. Voucher możesz kupić online, a następnie zachęcić rodzinę, aby odwiedziła Punkt Pobrań. Wieliczka to nie jest jedyne miasto, w którym znajdują się nasze placówki.