Punkty Pobrań w Zabrze

Filtry:

Laboratorium medyczne w Zabrzu

Badania krwi, kału, moczu, a może badania genetyczne, w tym badanie na ojcostwo w Twoim mieście? Wszystkie z nich wykonasz w Diagnostyce – wystarczy, że odwiedzisz nasze laboratorium medyczne w Zabrzu. Zrealizujesz u nas pojedyncze badania, jak i kompleksowe pakiety, np. tarczycowy czy na stres, które pozwalają na szybką i komfortową diagnostykę i profilaktykę. By dowiedzieć się więcej na temat naszych badań, odwiedź e-Sklep lub zadzwoń do punktu Diagnostyki w Zabrzu. Dane kontaktowe znajdziesz powyżej.

Profilaktyka 40 PLUS w Zabrzu

Chcesz wykonać badania w ramach programu Profilaktyka 40 PLUS w Zabrzu? W wybranym punkcie Diagnostyki w Twoim mieście realizujemy pakiety zawierające badania krwi, kału i moczu. Wykonasz je w ramach badań profilaktycznych kierowanych do kobiet i mężczyzn po 40. roku życia. Akcja Profilaktyka 40 PLUS w Zabrzu pozwoli Ci poznać Twój aktualny stan zdrowia. Aby dowiedzieć się, jak wziąć udział w akcji, skontaktuj się z wybranym punktem Diagnostyki w swoim mieście.

Badania krwi w Zabrzu

Czy można wykonać badania krwi w Zabrzu w oddziale Diagnostyki? Tak, dodatkowo nie tylko badania krwi, ale również pakiety badań, np. pakiet hormonalny czy alergiczny. Pamiętaj, że w Diagnostyce zawsze możesz liczyć na profesjonalny i pomocny personel, który wyjaśni wszystkie wątpliwości i odpowie na pytania. Przekonaj się sam i zadzwoń. Kontakt znajdziesz powyżej. Zapoznaj się również z naszymi materiałami, które omawiają przygotowanie do badań krwi.

Badania moczu w Zabrzu

Musisz wykonać badania moczu w Kościerzynie i szukasz informacji, czy jest możliwe w punktach Diagnostyki? Oczywiście – w wybranym przez siebie punkcie pobrań bez problemu wykonasz badanie moczu. By je zrealizować, skontaktuj się z nami. Wszystkie dane znajdziesz na tej stronie. Tutaj z kolei przeczytasz poradnik o odpowiednim przygotowaniu się do badania moczu.

Badania kału w Zabrzu

Diagnostyka wykonuje także badania kału w Zabrzu. Znajdź powyżej interesującą Cię placówkę. Skorzystaj z filtrów, aby zawęzić poszukiwania i znaleźć miejsce, które spełnia wszystkie Twoje potrzeby. Zapoznaj się również z naszymi materiałami, które omawiają przygotowanie do badania.

Badania genetyczne w Zabrzu

Badania genetyczne w Zabrzu zrealizujesz w Diagnostyce. Dbamy o dokładność oraz bezpieczeństwo Twoich danych. Wykonujemy m.in. testy na ojcostwo, badania pokrewieństwa czy badania genetyczne mikroflory. Odwiedź naszą placówkę lub skorzystaj z e-Sklepu, gdzie przeczytasz o naszych badaniach i zakupisz je w atrakcyjnej cenie.