Wróć do wszystkich punktów pobrań w mieście: Warszawa

Punkt Pobrań Diagnostyki
Warszawa, al. Prymasa Tysiąclecia 79a

Badania podstawoweBadania podstawowe
Przyjazny dzieciomPrzyjazny dzieciom
Badania wrażliweBadania wrażliwe

Dane kontaktowe

Pobrania w domu 663 682 187

Adres e-mail:

Lokalizacja

01-242 Warszawa, al. Prymasa Tysiąclecia 79a

Punkt Pobrań Diagnostyki – Warszawa, al. Prymasa Tysiąclecia 79a

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 14:30

Wtorek

07:00 - 14:30

Środa

07:00 - 14:30

Czwartek

07:00 - 14:30

Piątek

07:00 - 14:30

Sobota

08:00 - 12:00
Uwagi dotyczące dni roboczych:
Pacjenci ze skierowaniami z Programu ’Profilaktyka 40+’ przyjmowani są w godz. 8:00-14:00
Uwagi dotyczące soboty:
Pacjenci ze skierowaniami z Programu ’Profilaktyka 40+’ przyjmowani są w godz. 8:00-12:00

Pobieranie materiału:

Poniedziałek

do 14:00

Wtorek

do 14:00

Środa

do 14:00

Czwartek

do 14:00

Piątek

do 14:00

Sobota

do 12:00

Informacje z placówki

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Punkt Pobrań Diagnostyki Prymasa Tysiąclecia 79a Warszawa

Kontrola swojego zdrowia to podstawa, dlatego warto zacząć od regularnej profilaktyki. Z takim przesłaniem powstał nasz Punkt Pobrań Diagnostyki. Mamy dostęp do różnorodnych badań, dzięki którym możesz sprawdzać swój stan zdrowia, niezależnie od tego, czy chorujesz przewlekle, czy nie. Pamiętaj też, że im szybciej wykryta choroba, tym mniejsze ryzyko ciężkich powikłań. Jeśli czujesz się bardzo dobrze, regularna kontrola organizmu to tylko poświęcenie odrobiny czasu na badania. Wykonasz je w oddziale, w którym panuje miła atmosfera. Wszystko też odbywa się w warunkach bezpiecznych i komfortowych dla pacjenta. O to dba nasz profesjonalny personel. Niezależnie od stanu zdrowia, z nami wybierzesz badania pojedynczych parametrów albo cały e-pakiet. Na naszej stronie znajdziesz informacje o tym, jak się przygotować do wizyty w placówce. Szybko zweryfikujesz też, czy jest potrzebne skierowanie od lekarza prowadzącego.

Punkt Pobrań Prymasa Tysiąclecia 79a Warszawa - jakie badania realizuje?

Punkt Pobrań Diagnostyki Prymasa Tysiąclecia 79a Warszawa to placówka, w której wykonasz wszystkie podstawowe badania krwi oraz moczu. Kontrolujemy również bardziej zaawansowane parametry w kierunku chorób alergologicznych, przewodu pokarmowego, sercowo-naczyniowych, tarczycy, trzustki czy osteoporozy. Odwiedzają nas także pacjenci, którzy chcą zbadać się pod kątem zaburzeń płodności oraz infekcji. W naszej placówce wykonywane są badania wrażliwe. Realizujemy również program Profilaktyka 40 PLUS.

Jeśli chcesz wykonać test kasetkowy w kierunku zbadania obecności koronawirusa, odwiedź Punkt Pobrań Prymasa Tysiąclecia 79a Warszawa. Identyfikujemy także przeciwciała IgG i IgM specyficzne dla koronawirusa SARS-CoV-2. Wszystko to w trosce o zdrowie naszych pacjentów.

W placówce obsługujemy nie tylko osoby dorosłe, ale także dzieci. Wykonujemy wymazy z gardła oraz nosogardzieli. W naszej ofercie są również nieinwazyjne testy prenatalne NIPT. Punkt Pobrań Prymasa Tysiąclecia 79a Warszawa to miejsce, w którym kompleksowo dbamy o zdrowie pacjentów.

Punkt Pobrań Prymasa Tysiąclecia 79a Warszawa - godziny otwarcia i kontakt

Wszystkie badania zamówisz online, zapłacić możesz za nie zarówno przez Internet, jak i na miejscu. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 14:30. Pobranie materiału trwa do 14:00. Możesz też odwiedzić nasz punkt w sobotę od 8:00 do 12:00. Odbiór wyników jest również bardzo komfortowy dla pacjentów. Można to zrobić osobiście albo zalogować się do swojego konta pacjenta na stronie internetowej. Jeśli chcesz podarować komuś e-pakiet, można go zrealizować odwiedzając nasz punkt pobrań. Warszawa to nie jest jedyne miasto, w którym wykonasz badania. Sprawdź też inne placówki.