Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Warszawa, ul. Lanciego 13

Badania podstawowe
Badania podstawowe
Przyjazny dzieciom
Przyjazny dzieciom
Pozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieli
Pozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieli

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 14:30

Wtorek

07:00 - 14:30

Środa

07:00 - 14:30

Czwartek

07:00 - 14:30

Piątek

07:00 - 14:30

Sobota

08:00 - 12:00


Pobieranie materiału:

Poniedziałek

do 14:00

Wtorek

do 14:00

Środa

do 14:00

Czwartek

do 14:00

Piątek

do 14:00

Sobota

do 12:00


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Warszawa, ul. Lanciego 13

Dane kontaktowe

Telefon:799 366 566 Infolinia Regionalna

Pobrania w domu 663 682 187

Adres e-mail:

bokWarszawa@diag.pl

Informacje z placówki

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki Lanciego 13 Warszawa

Dbanie o swoje zdrowie to podstawa! Często zmniejszenie ryzyka powikłań częstych chorób to zasługa badań profilaktycznych. Z taką misją powstał nasz Punkt Pobrań Diagnostyki, który znajduje się blisko Twojego miejsca zamieszkania. Stała kontrola swojego zdrowia to też pewność, że robisz wszystko co możesz, dla swojego lepszego samopoczucia. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko gotowe parametry do zbadania, ale także specjalnie opracowane e-pakiety. To zestawy, które są opracowane przez naszych diagnostów oraz lekarzy. Możesz je podarować komuś bliskiemu, w trosce o jego zdrowie. Nasz Punkt Pobrań Diagnostyki Lanciego 13 Warszawa powstał także z myślą o osobach, które chorują przewlekle. Mamy szeroką ofertę badań podstawowych i bardziej zaawansowanych, które warto wykonywać regularnie.

Punkt Pobrań Diagnostyki Lanciego 13 Warszawa - jakie badania realizują?

W naszej placówce badania odbywają się w komfortowych i przyjemnych warunkach. Jednocześnie dbamy o bezpieczeństwo naszych pacjentów. Personel wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, a w razie problemów, odpowie na każde pytanie. W każdej chwili możesz też skontaktować się telefonicznie.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz informację o tym, jak przygotować się do wizyty w naszej placówce. Jeśli jest potrzebne skierowanie, także dowiesz się o tym z opisu konkretnego badania. Następnie wystarczy odwiedzić nasz punkt pobrań. Warszawa nie jest jedynym miastem, w którym działamy. Dzięki temu dopasujesz lokalizację placówki do swoich potrzeb.

W naszym szerokim katalogu badań znajdziesz podstawową morfologię krwi, badania krwi i moczu, glukozy, PT, lipidogramu, OB czy CRP. Kontrolujemy też bardziej specyficzne parametry, które są niezbędne podczas diagnostyki i leczenia chorób wątroby, trzustki, przewodu pokarmowego, nowotworowych, sercowo-naczyniowych oraz innych. Przyjmujemy pacjentów, którzy zmagają się z cukrzycą, anemią oraz problemami z układem krzepnięcia. Nasz katalog to także szereg innych badań. Wystarczy, że sprawdzisz dostępne opcje na stronie internetowej. Wszystkie badania możesz zamówić online, a następnie odwiedzić nasz Punkt Pobrań Lanciego 13 Warszawa.

Na miejscu wykonujemy testy kasetkowe oraz badania serologiczne w kierunku koronawirusa. W komfortowych warunkach realizujemy badania, które wymagają wymazu z gardła, nosa i nosogardzieli.

Placówka jest przyjazna dzieciom, dlatego naszymi pacjentami są nie tylko osoby dorosłe. Realizujemy program Profilaktyka 40 PLUS, dzięki czemu przyjmujemy świadomych pacjentów, którzy chcą skontrolować podstawowe parametry istotne dla ich organizmu. Badania skierowane są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, odpowiednio dostosowane do płci.

Punkt Pobrań Diagnostyki Lanciego 13 Warszawa - godziny otwarcia i kontakt

Punkt Pobrań Lanciego 13 Warszawa jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 14:30, a pobranie materiału trwa w te dni do 14:00. W soboty również zapraszamy naszych pacjentów od 8:00 do 12:00. Pobieranie materiału trwa w ten dzień do 12:00.