Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Opole, ul. Reymonta 8

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 680 130
 • Adres e-mail: opole@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 15:00
 • sb.: 07:00 - 15:00
 • sb. uwagi: Wymazy SARS-CoV-2 pobierane są do godz. 11:15.
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki - Opole Reymonta 8

  Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Reymonta 8 w Opolu oferuje klientom pełen pakiet badań serologicznych oraz możliwość wykonania testu kasetowego w kierunku SARS CoV-2. Opolska placówka pobiera także pozostałe wymazy oraz realizuje badania wrażliwe. Punkt diagnostyczny oferuje również nieinwazyjne testy prenatalne oraz jest przyjazny dzieciom. Za badania możesz zapłacić na miejscu lub skorzystać z opcji e-commerce. Do zakupów w e-sklepie zachęcają liczne promocje organizowane przez korporację Diagnostyka. Punkt Pobrań Opole oferuje:

  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy Reymonta 8 Opole
  • SARS CoV-2 badania serologiczne Reymonta 8 Opole
  • Nieinwazyjne testy prenatalne NIPT Reymonta 8 Opole
  • Badania wrażliwe Reymonta 8 Opole
  • Obiekt realizuje e-commerce Reymonta 8 Opole
  • Obiekt przyjazny dzieciom Reymonta 8 Opole
  • Obiekt czynny w weekendy Reymonta 8 Opole

  Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Reymonta 8 w Opolu pozwala na jakościowe oznaczenie obecności przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG. Wykonuje się go aby potwierdzić przebytą chorobę .Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Reymonta 8 w Opolu wykonywane są na podstawie materiału z krwi żylnej oraz testu płytkowego. Badania wrażliwe w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Reymonta 8 w Opolu obejmują badania krwi, kału i moczu. Nieinwazyjne testy prenatalne NIPT w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Reymonta 8 w Opolu pozwalają na wykrycie nieprawidłowości chromosomalnych u płodu, poprzez analizę krwi matki.

  Punkt Pobrań Reymonta Opole – godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Reymonta 8 wykonasz od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 15:00 oraz w sobotę w godzinach od 07:00 do 15:00.  Na termin badania możesz umówić się dzwoniąc na numer placówki, mailowo lub bezpośrednio na miejscu:

  • Telefon: 663 680 130
  • Adres e-mail: opole@diag.pl

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Reymonta 8 Opole  – jak dojechać?

  Punkt Reymonta 8 jest zlokalizowany w centrum Opola, nieopodal Rynku Głównego oraz Placu Wolności. W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej. Do punktu diagnostyki dojedziesz autobusem lub tramwajem. Punkt Diagnostyki w Opolu oferuje klientom miejsca postojowe dla samochodów oraz bliskość licznych ogólnodostępnych parkingów. Łatwy dojazd, przystępne godziny otwarcia oraz możliwość wykonania badań w weekendy sprawiają, że placówka jest chętnie wybierana przez mieszkańców Opola.