Punkty Pobrań w Opole

Filtry:

Laboratorium medyczne w Opolu

Chcesz wykonać badania w Opolu, ale nie możesz zdecydować się, którą placówkę wybrać? Odwiedź dogodne laboratorium medyczne w Opolu należące do sieci Diagnostyka. W naszej ofercie posiadamy zarówno badania podstawowe, kompleksowe pakiety badań, np. tarczycowe lub brzuszne, jak i badania genetyczne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych badań, wybierz laboratorium medyczne w Opolu z powyższej listy i skontaktuj się z nim telefonicznie lub e-mailowo.

Profilaktyka 40 PLUS w Opolu

Masz ukończone 40 lat i poszukujesz miejsca, w którym wykonasz podstawowe badania diagnostyczne? W placówkach Diagnostyki możesz wykonać bezpłatne badania w ramach akcji Profilaktyka 40 PLUS w Opolu. W ramach programu oferowane są pakiety przeznaczone dla kobiet, mężczyzn oraz łączone. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób skorzystać z akcji Profilaktyka 40 PLUS w Opolu, skontaktuj się z jedną z placówek w Twoim mieście.

Badania krwi w Opolu

Czy wiesz, że badania krwi w Opolu możesz wykonać w każdej z placówek Diagnostyki w tym mieście? Badania krwi wykonane w laboratorium medycznym Diagnostyki są ważnym elementem profilaktyki zdrowotnej. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat badań krwi w Opolu, skontaktuj się z wybraną placówką. Dane kontaktowe znajdziesz powyżej. Tutaj przeczytasz o tym, jak odpowiednio przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Opolu

Szukasz miejsca, w którym wykonasz badania kału w Opolu? Zwróć uwagę na ofertę Diagnostyki. W jej placówkach w Opolu możesz wykonać zarówno pojedyncze badania, jak i badania kału umieszczone jako element pakietów diagnostycznych. Masz pytania? Zadzwoń. Zamówiłeś badania kału? W tym miejscu znajdziesz informacje o tym, jak się do nich przygotować.

Badania moczu w Opolu

Chcesz wykonać badania moczu w Opolu? Potrzebujesz wybrać jedną z placówek Diagnostyki z dostępnych na tej stronie i skontaktować się z nią. Przed badaniem warto przeczytać, jak się do niego przygotować. Tutaj znajdziesz materiały na ten temat.

Badania genetyczne w Opolu

Czy wiesz, że wykonasz badania genetyczne w Opolu w placówkach Diagnostyki? Wybieraj spośród licznych badań i pakietów, m.in. testów na ojcostwo czy badań genetycznych predyspozycji do chorób. Aby poznać szczegóły oferty, skontaktuj się z jednym z naszych punktów pobrań.