Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Opole, ul. Wodociągowa 4

I piętro w budynku głównym szpitala

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 77 541 41 91
 • Adres e-mail: opole@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 15:00
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki - Opole ul. Wodociągowa

  Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Wodociągowej 4 w Opolu oferuje klientom dostęp do kompleksowych badań w kierunku SARS CoV-2. W placówce możesz wykonać badania serologiczne z surowicy krwi oraz test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG  na obecność przeciwciał potwierdzających przebyte zachorowanie. W placówce wykonasz także badania wrażliwe umożliwiające szybką diagnostykę problemów zdrowotnych. Obiekt realizuje e-commerce, dzięki czemu badania wykupisz online na stronie e-sklepu Diagnostyki. Do zakupów przez Internet zachęcają atrakcyjne ceny i liczne akcje promocyjne. Opolska placówka jest czynna od poniedziałku do piątku.  Punkt Pobrań Opole oferuje klientom:

  • SARS CoV-2 badania serologiczne Wodociągowa 4 Opole
  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy Wodociągowa 4 Opole
  • Badania wrażliwe Wodociągowa 4 Opole
  • Realizuje e-commerce Wodociągowa 4 Opole
  • Obiekt czynny od poniedziałku do piątku Wodociągowa 4 Opole

  Badania wrażliwe w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Wodociągowej 4 w Opolu obejmują podstawowe badania krwi, kału oraz moczu. Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Wodociągowej 4 w Opolu pozwala na jakościowe oznaczenie obecności przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG. Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Wodociągowej  4 w Opolu wykonywane są z materiału pobranego z krwi żylnej. Materiał do badań pobierany jest z zachowaniem najwyższych norm sanitarnych oraz zasad obowiązujących w czasie pandemii COVID-19.

  Punkt Pobrań Wodociągowa  Opole – godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Wodociągowej 4 wykonasz od poniedziałku do czwartku w godzinach od 07:00 do 15:00. Pobieranie materiału odbywa się w godzinach otwarcia placówki. Punkt pobrań jest nieczynny w weekendy. Termin badania można umówić na miejscu w placówce lub poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

  • Telefon: 77 541 41 91
  • Adres e-mail: opole@diag.pl
  • Adres: ul. Wodociągowa 4 Opole

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Wodociągowa 4 Opole – jak dojechać?

  Punkt Wodociągowa 4 znajduje się w centrum Opola, na I piętrze w budynku głównym Wojewódzkiego Szpital Specjalistyczny im. Św. Jadwigi Śląskiej. W pobliżu placówki znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej. Punkt Diagnostyki w Opolu oferuje klientom dedykowane miejsca postojowe,  dostęp do parkingu przy szpitalu oraz możliwość skorzystania z ogólnodostępnych miejsc parkingowych w pobliżu placówki.